kadınları tahrik etmeden masaj yapmak mümkünmü

Soru

Masörüm işim gereği ofisimde ve evlerde masaj hizmeti veriyorum, ancak sıklıkla kadın müşterilerden sıkıntı yaşıyorum. çoğu memelerinin ellenmesini yalanmasını istiyor. hatta bazıları abartıp ilişkiye girmek istiyor. aslında tahrik olup istiyorlar bunu fark ediyorum, ancak bu tip isteklerde yardımcı olamıyorum. acaba kadınları tahrik etmeden, normal masaj yapmak mümkün mü ?

Cevaplar ( 7 )

  1. GÜzel iş doğrusu , en sevdiğim fantazilerden biri . 🙂

  2. masaj olayı zaten dokunuşlar sebebi ile vücut tarafından erotik birşey gibi algılanabiliyor. her ne kadar istemesenizde vücut uyarılıp buna tepki verebiliyor. sonrası tabi başka yere gidiyor. tahrik etmeden zor ya, kadın yada erkek ister istemez etkileme olur.

  3. ne yalan söylim banada masaj yapsan sonunda dayanamaz bende kudurur isterim 🙂 masaj olayı ister istemez dokunuşlar erotik geliyor. bayanlarda bu daha etkili olur, çünkü erkeklere göre onlarda hassas sinir üçları erkeklere göre daha çok diye bilyorum.

  4. merhaba, masaj vücudu rahatlatmanın yanında adrenalin salgılanmasına ve kan dolaşımının hızlanmasına neden olur. bu durumda kişide uyarıcı erotik etki yapabilir. bu noktadan sonra kişi bu yönde kendini yönlendiriyorsa cinsel istek zirve yapar. bazıları bunu talep ederken, bazıları çok daha iradeli olurlar ve kendilerini dizginlemeyi başarırlar. olası en kötü senaryo ise tüm bu talepte bulunan kişilere uyup onlara cevap vermeye çalışmaktır. öncelikle ahlaki olarak adap olarak hiç hoş olmadığı gibi gelecekte de kişide karakter bozukluklarına, psikolojik travmalar yaşamasına, olası hastalık kapma gibi sorunlarda cabası. en doğru tutum işini hakkı ile yapıp görevinin dışına çıkmamaktır, bu sayede değer kazanabilir, mutlu bir yaşam sürebilirsiniz. yoksa karanlık pis çamurlu arka sokaklara girerseniz neler yaşayacağınızı bilemezsiniz, siz siz olun doğru yoldan uzaklaşıp yanlış yollara sapmayın.

  5. benim için tam tersi. bir kadına masaj yapıp da tahrik olmamam imkânsız : ) size gelince birazcık sert yapmaya çalışın. çalışın ki tahriki azaltın.

  6. pek çok kadın erkeğin elinin sertliğini kuvvetini ve sıcaklığını hissediyor en sonunda bir hoş oluyor. yani böyle bir meslekte tahrik unsuru çok. zaten sırf erkek için masaja gelen de var : d

Bir cevap bırakın