takma penis kullanan kızlar varmı zevk aldınızmı

Soru

mrb eşimle iki erkek fantazisi yaşamak istiyorum ama iki erkekle değil sadece tama penis kullanarak hem anal hem vajinal doyum yaşamak için. ikimizde orta yaştayız biraz heyecan arıyoruz, penisin üstüne, penisin altında testislere takılan farklı modelleri var. kocamla kullanmayı düşünüyoruz. birincisi nasıl bir şey alalım hangisi zevk verir kullanan varmı ? ikincisi de aynı anda hem anal hem vajinal penetrasyon vücuda zarar verirmi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  acayip oyuncaklar bunla bnede bi porno filmde görmüştüm. erkeğin kullanmasında sıkıntı yok ama kadın olarak nasıl birşey arıyorsunuz, ince kalın, uzun kısa yada tireşimli mi olsun ona kara verin sonra alın bir tane deneyin ancak bu şekilde fikir sahibi olabilirsiniz. sevmezseniz kullanmazsınız.

 2. 2

  bazı kadınların böyle aynı anda ikili seks fantazisi oluyor. işte bu oyuncak onlar için uygun. nasıl olur çok bilemiyorum ortalama ucuz birşey alıp öyle başlayın sevmezseniz atarsınız. gerçi oyuncakları @erotic-girl daha iyi bilir, gelirse birde o yorumlasın.

 3. 2

  Tatlım istediğin çeşit oyuncak var sex şhoplarda hem kılıf penisine takar eşin hem de alt da relastik dildo var iki deliğinine doldurur ama sen nasıl birşey istersen seç eşinle

 4. 1

  Ucuz kalitesiz ürünler fazla haz vermez kaliteli gercek doku kadar etkileyenler var belden baglamalı ama ölçu tercihı yapılmalı sonrda sanal erotic shoplardan alınabilir eger alışırsanız vaz gecemezsiniz onuda brlirteyım grnelde ön arka aynı anda kullanım içinse beldrn baglamalı tetcih edın saygılar

 5. 8

  mrb hayatım, takma penis olarak penise takılan değilde belden bağlanan modeller daha rahat kullanılıyor. demek istediğinizi anladım ama o dedikleriniz erkeği çok rahatsız ediyor testisleri sıkıştırıyor. belden bağlamalı alt kısmı açık olanlar fiyatı biraz pahalı ama tamda dediğiniz iş için uygun gelir. arayışınız neyse ona göre ölçülerde bakın, daha çok 17×5 cm gibi ölçüler tercih ediliyor.

Bir cevap bırakın