karımı azdırmak

Soru

merhaba, yaşımı 40 civarı, artık eskisi kadar istekli değiliz. çoğu zaman fark ediyorum ki karımda istemeden mecburiyetten yapıyor. arzulu şekilde isterik yapmıyor, öylesine bitsin gitsin yapıyor. bazen de porno açıp izliyoruz değişen bir şey yok. cinsel hayatımızı hareketlendirmek, karımı azdırmak için ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    zamanla cinsel istek ve arzuzlar azalır. maalesef yaşlandıkça sürekli bazı dürtülerimizi kaybeder her şeyi daha sığ yaşamaya başlarız. üstelik cinsel hayatta monotonlaşır, aynı şeyleri yaşmak sıkıcı hale gelir. bu gibi durumlarda en iyi çözüm daha farklı cinsel deneyimler yaşamak cinselliğe yenilikler katmak. farklı fantaziler deneyin, yeni kıyafetler alın, yeni oyuncaklar alın, seks ortamını değiştirin başka yerde seks yapmaya çalışın. duygularınızı cinselliğe dahil edin. ek olarak cinsel takviye ürünlerinden yardım almanız epey fayda sağlar.

  2. 3

    bence de @sissy-m yazıklarında haklı, bende katılıyorum diyebilirim. monotonluğun tek çözümü yenilikleri ilişkinize katmak olacaktır. bu şekilde ancak heyecanı arttırabilirsiniz.

  3. 3

    kadınınız biraz kendine baksın siz de onu motive edici şeyler söyleyip şakalaşın. ona daha fazla vakit ayırın ve mesela o çamaşırları katlarken yatak odasının kapısını kilitleyip onu yatağa atın ve egzantrik şeyler deneyin. unutmayın homo sapieniz ve diğer canlılardan farklı olarak yeni şeyler denemeliyiz.

Bir cevap bırakın