kadınlar için dildolu mast yapmanın zararı olur mu

Soru

mrb, ben eşimden ayrıldıktan sonra bazen kullanırım diye titreşimli bir dildo aldım. birkaç kullanımdan sonra alışkanlık yaptı galiba daha fazla kullanmaya başladım. kimi zaman kendimi kötü hissedince bile moral bulmak rahatlamak stres atmak için mast yapıyorum. belki zararlı ama ben çok fazla yapmaya başladım. gel gelelim 8 aydır sevgilim var 3 kere cinsellik yaşadık ama ben hiç bir zevk almadım. ilk sefer belki heyecandan dedim, diğer iki sefer ise ben dominant davranıp istediğimi yağmaya çalıştım ama sanki vajinam hissizdi tat alamadım. hatta sonuncu sefer orgazm olup rahatlayamadım. sonra eve gelince vibratörle yaptım öyle doyuma ulaştım. benim anlayamadığım vibratörle yani dildo ile mi yapmaya alıştım, yoksa sevgilimleyken huzursuz oluyorum kendimi rahat hissedemiyorum bu yüzden mi odaklanamıyor ve orgazm yaşayamıyorum. bu mesele çok canımı sıktı, sürekli bu konu üzerinde düşünüyorum ? sizce sebep ne ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  dildo ya da başka bir şeyi çok kullanmayın. herşeyin fazlası zarar. maalesef tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da aşırı kendini tatmin zamanla cinsel ilişkiden zevk alamamaya sebep olmakta. kadın değilim ama bu şekilde mastürbasyona devam etmeyin. dildoyu arkaya da sokmayın çünkü ileride çok genişlerse büyük tuvalet sıkıntısı olabilir. şu an boştaysanız ayda bir kendinizi elle tatmin edin ama en kısa müddette bir partner bulun.

 2. 3

  tamda sizin dediğiniz gibi, dildo kullanınca buna alışkanlık olmuş bünyenizde, gerçek seks yaptığınızda ise vücudunuz aynı tarzda doyumu ve beklentiyi koruyor. tabi bunun sonucunda istediğiniz beklediğiniz olmayınca haz alamama, orgazm olup rahatlayamama ortaya çıkıyor. üstelik vibratorler titreşim sebebi ile vajinayı aşırı uyarır, bir kere dildoya alıştıysanız haliyle erkek penisinde titreşim olmayınca zevk alma kat sayınzı çok düşer. hiç zevk alamıyorum dersiniz.

 3. 4

  dediğiniz iki konuda da haklısınız, öncelikle vibratörle tatmni olmaya alışmanız gerçek ilişkide olumsuzluk yaşamanızın ana nedeni. sonrasında sevgilinizle yasak aşk evlilik dışı fuhuş yaşamanız, yanlış şeyler yaptığınız için ruhunuzda rahatsızlık pişmanlık yaşıyorsunuz, bu da ilişkide odaklanmanızı zorlaştırıyor. önce vibratörden kurtulun, sonra evlenin yoksa bu şekilde devam ederseniz ahlaki ve cinsel yönden çöküşe doğru ilerlersiniz.

 4. 7

  dildo yada vibratör kullanmak başta zevkli gibi görünse de hiç iyi bir şey değil. sonraları cinsel ilişkiden hiç zevk alamazsın. mesela ben vajinama elle bile dokunmuyorum, mastürbasyon falan kesinlikle yapmıyorum. o kadar hassas ki ilişki sırasında orgazmın zirvesini yaşıyorum. elle oynadıkça okşarsan ovalarsan hissiyatı kaybolur, hissiyat giderse zaten zevk alamazsın, penisi hissedemezsin. daha sonra penis değil tahta fırça sapı soksan bir fark hissetmezsin. vajinanan ilk günkü gibi hisli olsun ilişkide çok haz alayım, zevkten kıvranayım istiyorsan hiç dokunmayacaksın. ne el ne vibratör ne dildo. hatta sıkı kot pantolon, dar tayt, tanga, gstring falan hiç kullanma bunlar vajinayı sıkıştırıp sürtünüyor hissizleştiriyor. kaliteli pamuklu rahat çamaşır kullan.

 5. 2

  vibratör gibi birsey yada dildo kullanmayan yani hangi erkekte 23 cm uzunluğunda ve 4-5 cm kalınlığında penis var. ortalama 15 cm en büyük belki 18 cm böyle seylere kendini asla alıştırma ve hemen bırak sex hayatın dildodan ibaret hale gelir.

Bir cevap bırakın