Vajinaya kondom veya dildo kaçarsa nasıl çıkarılır ?

Sitemize en çok soru gelen seks sırasında kondom içeride kaldı ne yapmalıyız nasıl çıkarabiliriz sorusudur. Prezervatif istemeyen hamilelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmayı sağlar. İlişki sonunda meninin dışarı akmasını engeller. Doğru kullanıldığı zaman memnuniyet oranı çok yüksek olan ve korunma yöntemi olarak en çok kullanılan ve etkili bir yöntemdir. Fakat kondomun yanlış kullanımı ile, prezervatif kullanılırken dikkat edilmezse sıkıntılara yol açabilir. Bunların başında gelen faktörlerden bir tanesi de prezervatifin haznede, vajina içinde kalmasıdır. Özellikle kondomun doğru takılmadığı, ucunda yer alan havanın prezervatif takılmadan boşaltılmadığı durumlarda veya prezervatif penis tam erekte olmadan, gevşek penise takıldığında prezervatif bol kalabilir ve vajina içinde kalarak sıkışabilir.

Ayrıca meninin kondom içine boşaldıktan sonra cinsel ilişkinin çok uzatıldığı ve buna bağlı olarak ereksiyonun azalıp, penisin daha gevşek duruma geçtiği esnada prezervatif vajina içinde kalabilir. Komdom vajina içine kaçması durumunda ilk önce panik yapmamak sakin davranmak gerekir. Kondomu vajinadan çıkarmak için vajinanın içerisinde erkek veya kadın baş parmağı ve işaret parmağını sokarak nazik bir şekilde ve vajina duvarını hiçbir zarar vermeden kolayca çıkarılabilir. Eğer kondom çıkarılamazsa prezervatifin çok arkalara yapıştığı, çıkartılamadığı durumlarda beklemeden jinekoloğa başvurmaktan çekinmeyin.

Bu durumla ilgili bazı hurafeler vardır. Vajinaya kaçan kondom kaybolur. Bu tamamen yanlış bir inançtır. Vajina, vücut boşluğuna açılmaz.Dolayısıyla, vajina içerisine giren herhangi bir cisim, orada kaybolmaz Eğer ki vajina içerisinde kondom ve benzeri cisimler düşürülecek olursa, kolaylıkla geri çıkarabilirsiniz, korkmanıza gerek yok. Kondomlar ,dildo ve tampon gibi araçlar, vajina içerisinde sıkışıp kalabilir. Bu durum da korkmayın panik yapmayın. kendiniz bile çıkarabilirsiniz, bir yere gidecekleri yok. Ancak bazı zamanlar, bunu yapamayabilirsiniz veya çıkarması acı verici olabilir. Vajina esnek bir yapı olduğu için buraya kaçan kondom ve dildo gibi şeyle burada sıkışıp kalabilir! Vajina vücut boşluğuna açılmaz!

Vajina içinde bir şeylerin kaybolabileceği iddiası, sık duyulan efsanelerden birisidir. Vajina içerisinde hiçbir şey kaybolmaz. mikroskobik olmayan hiçbir şey, vajina duvarından geçemez. Belki rahmin derinlerine gidebilir; ancak vücudun içine geçip kaybolmaz. Dolayısıyla vajina içinde ne kalırsa kalsın, çıkarılabilirdir. Eğer çıkaramazsanız en kısa zamanda bir jinekolog gidin. Vajinaya kondom kaçtı dildo kaçtı diye sizi hiçbir jinekolog yargılamaz. Birçok jinekolog vajinadan çıkardığım şeyler o kadar fazla ki Bu yüzden jinekoloji dünyasının bir numaralı kuralı, insanları yargılamamaktır. Dolayısıyla doktora gitmek, en iyi tercihinizdir. Özellikle vibratörler gibi yara açabilecek cisimleri kendiniz çıkarmaya çalışmayın.

Bu bilgileride okumalısınız

vajinaya bir şey kaçarsa nasıl çıkarılır
vajinaya veya anala dildo yerine evde ne kullanabilirim
prezervatif rahime kaçarsa ne olur
seks esnasında prezervatif nasıl çıkarılır
Ele ve vajinaya bulaşan sperm veya zevk suyu
sevgilimle seks yaparken kondom penisten çıkıp içimde kaldı

Yorumlar ( 11 )

  1. küçük titreşimli orgazm topları almıştım vajina içine sokuluyor 3 tane top bir birine iple bağlı yalnız yaşadığım için mastürbasyon yaparken kullanıyorum ikisini vajinaya birinide popoma sokup mastürbasyon yaptım boşaldıktan sonra çıkarıyordum ki biri ipi çıkmış vajinamın içinde kaldı ıkındım filan çıkmıyor çok korktum canım yana yana 3 parmağımı içime sokup zorla tutup çıkardım bi daha kullanmadım attım aman aman

  2. daha önce başıma geldiği için biliyorum ayakta durup ıkınıca yavaş yavaş çıkıyor

  3. bende içeriye kaçarsa korkusu var o sebeple küçük şeyleri kullanmıyorum internetten aldığım 16 cm realistik penis var favorim

  4. penisle içinden cıkmazmı büyük se 23 cm falan

  5. Prezervatif icirde kalsa idrar falan yapınca çıkmaz mı arkadaslar

  6. Parmağı sokup çıkarabilirsiniz ama parmak temiz olmalı. Çıkmazsa içeride kalmışsa çok acil bir durum değil ( gece yarısı kadın doğum uzmanına fitmek gerekmez) ama bir kadın doğum doktoruna veya aile hekiminize başvurabilirsiniz.

  7. parmağı sokup çıkarabilirsiniz ama parmak temiz olmalı. çıkmazsa içeride kalmışsa çok acil bir durum değil ( gece yarısı kadın doğum uzmanına fitmek gerekmez) ama bir kadın doğum doktoruna veya aile hekiminize başvurabilirsiniz.

  8. burada asil dikkat edilmesi gerek konu anal yani rektum bölgesidir. normalde iyi egitimli ve anal konusunda tecrübeli biri cok kolay bir sekilde cikarabilir, ama yeni bireyse, makat bölgesinde olan kaslari henüz egitmediginden ve kontrol edemediginden yeni makat kaslari hep iceridekini tutma egilimindedir bu yüzden anal bölgesine kacan dildo en kisa sürede doktora gidilmeli ve yardim alinmalidir 🙂

Cevap yazın