seks esnasında prezervatif nasıl çıkarılır

Soru

benim hatun tutturdu illaki kondomla sevişicez diye bende gönlü olsun diye tamam tamam diyorum fakat artık sıkıldım o anlamadan prezervatifi nasıl çıkartırım bunu yapan var mı ? bide mesela karanlıkta fark ettirmeden çıkarsam çıkardığımı anlar mı ?

Cevaplar ( 6 )

  1. sevgilinle aranız bozulmasın istiyorsan böyle oyunlara hiç girişme. sevgilin tak diyorsa ona saygı göster dediğin yap prezervatif kullan. hem sağlık hemde gebelik yönünden prezervatif kullanmak iyi birşey. yoksa çıkarmasına çıkararsınz tabi fark etmez ama olursa anlarsa tadınız kaçar.

  2. Penis büyükse anlar duvarlarına et mi değiyor poşet mi diye, ufaksa anlaşılmaz 🤣🤣

  3. bir keresinde denemiştim fark ettirmeden çıkarıp takmayı, çıkarmaya çalışırken çat diye ses geldi hatun ne yapıyorsun diye kızdı, tabi hemen uydurdum kaymış düzeltmeye çalışıyordum çıktı falan diye. olur iş değil pek. zaten alışıyorsun zamanla prezervatif kullanmaya hiç gerek yok böyle şeylere.

  4. niye güzelim ilşkinizi bozmak için uğraşıyorsunuz, niye olmadık işler peşindesiniz, sevgiliniz bunu istiyorsa ne diye onun iradesini kırmaya çalışıyor zorluyorsunuz ? ben size söyleyeyim her kadın prezervatif takılımı değilmi anlar.

  5. sevgiliniz size güvenecek sözler söyleyip sonra kondomu çıkartırsanız sevgiliz bunu illa ki anlayacak… sonra aranızda güven problemi olabilir

  6. Sevdiğinizi iddia ettiğiniz biri için nasıl böyle düşüncesiz olabiliyorsunuz? Size kötü haber(!), ne yaparsanız yapın kız durumu anlar.

Bir cevap bırakın