sevgilimle seks yaparken kondom penisten çıkıp içimde kaldı

Soru

seks yaparken kucağında oluyorum ve pozisyon değişmek için kalktığımda kondomun penisinden çıkmış ve içimde olduğunu görüyorum. bi defa oldu sadece ama gene de içim rahat değil hamile kalma gibi bi durum olur mu sizce?

yanıtlandı
1 hafta4 Cevap308 defa okundu
  • 6

Cevaplar ( 4 )

  1. risk yüksek, kondom çıktıysa zevk suyu falan herşey vajinaya bulaştı, 1 defa oldu 1 saniye oldu fark etmez prezervatif çıktığı anda, yada delindiği yırtıldığı anda iş biter koruyuculuğu kalmamıştır. bildiğin prezervatifsiz seks yapmış gibi sayılırsın. bide prezervatif çıkıyorsa sevgilin prezervatif seçmeyi kullanmayı bilmiyor demektir. buda cinsel konularda yeterince bilgisi yok eksikleri var demektir. esksikler varsa hata yapma riski yüksek, hamile kalma potansiyeliniz rus ruleti gibidir, bu sefer olmazsa bi daha ki sefer hamile kalabilirsiniz. eğer adette düzensizlik olursa şuphe duyarsanız 20 gün sonra filan gebelik için kan testi yaptırabilirsiniz. erken dönemde idrar tesleri çok doğru sonuç vermez.

  2. Öyleydi böyleydi demeyin test yaptırın sonra babaniza torun verirsiniz

  3. penis ince prezervatif genişse sık sık çıkacaktır, doğru ölçü prezervatif seçmeniz lazım. eğer ölçü doğru ise buna rağmen çıkıyorsa o zaman yeterince kaydırıcı kullanmıyorsunuz demektir. son ihtimal ise seks esnasın erkeğin zevk suları erksuyu dediğimiz akıntılar fazla olursa prezervatif içinde birikir buda prezervatifin içinin aşırı kaygan olmasına, dolayısı ile koalyca sırılıp çıkmasına neden olur. prezervatifin içi değil dışı kaygan olmalıdır. eğer içi kayganlaştıysa sıyrılıyor peniste kayıyorsa çıkarıp atmalı penis silinip yeni perezervatif takılmalıdır. son olarak bunları bilmeden acemice cinsellik yaşıyorsanız hataya düşüp gebe kalma olasılığınız yüksektir.

    • yalan söyleyecek veya kayıracak bi karaktere sahip değilim penisi kısa ama kalınlığı ideal bazen laf arasında en büyüğünü alıyoruz falan filan bişeyler demişti ama çoğu kez kayıyor kafamda sürekli bi soru işaretiyle kalıyorum

Bir cevap bırakın