sevgilimle seks yaparken kondom penisten çıkıp içimde kaldı

Soru

seks yaparken kucağında oluyorum ve pozisyon değişmek için kalktığımda kondomun penisinden çıkmış ve içimde olduğunu görüyorum. bi defa oldu sadece ama gene de içim rahat değil hamile kalma gibi bi durum olur mu sizce?

Cevaplar ( 8 )

  1. risk yüksek, kondom çıktıysa zevk suyu falan herşey vajinaya bulaştı, 1 defa oldu 1 saniye oldu fark etmez prezervatif çıktığı anda, yada delindiği yırtıldığı anda iş biter koruyuculuğu kalmamıştır. bildiğin prezervatifsiz seks yapmış gibi sayılırsın. bide prezervatif çıkıyorsa sevgilin prezervatif seçmeyi kullanmayı bilmiyor demektir. buda cinsel konularda yeterince bilgisi yok eksikleri var demektir. esksikler varsa hata yapma riski yüksek, hamile kalma potansiyeliniz rus ruleti gibidir, bu sefer olmazsa bi daha ki sefer hamile kalabilirsiniz. eğer adette düzensizlik olursa şuphe duyarsanız 20 gün sonra filan gebelik için kan testi yaptırabilirsiniz. erken dönemde idrar tesleri çok doğru sonuç vermez.

  2. Öyleydi böyleydi demeyin test yaptırın sonra babaniza torun verirsiniz

  3. penis ince prezervatif genişse sık sık çıkacaktır, doğru ölçü prezervatif seçmeniz lazım. eğer ölçü doğru ise buna rağmen çıkıyorsa o zaman yeterince kaydırıcı kullanmıyorsunuz demektir. son ihtimal ise seks esnasın erkeğin zevk suları erksuyu dediğimiz akıntılar fazla olursa prezervatif içinde birikir buda prezervatifin içinin aşırı kaygan olmasına, dolayısı ile koalyca sırılıp çıkmasına neden olur. prezervatifin içi değil dışı kaygan olmalıdır. eğer içi kayganlaştıysa sıyrılıyor peniste kayıyorsa çıkarıp atmalı penis silinip yeni perezervatif takılmalıdır. son olarak bunları bilmeden acemice cinsellik yaşıyorsanız hataya düşüp gebe kalma olasılığınız yüksektir.

    • yalan söyleyecek veya kayıracak bi karaktere sahip değilim penisi kısa ama kalınlığı ideal bazen laf arasında en büyüğünü alıyoruz falan filan bişeyler demişti ama çoğu kez kayıyor kafamda sürekli bi soru işaretiyle kalıyorum

  4. normal koşullarda prezervatif, kişi boşalana kadar penis üzerinde kaldıysa yeterlidir. çünkü prezervatiflerin içindeki kayganlaştırıcılar sadece biz rahat sokalım diye değil spermler ölsün diye yapılmış kremlerdir. ama siz yine de emin olmak için testinizi yapın, yaptırın.

  5. merhaba kocamın penisi 10 cm kadar ve ince, küçük olduğu için prezervatif ilişki esnasında çıkıyor kocama uygun prezervatif markası yada modeli varmı onerebileceginiz

    • piyasada bulabileceğiniz, ekstra küçük boy olarak geçen 48 mm genişlik ölçüsünde üretilen prezervatifler var. belki marketlerde bulunmayabilir ama eczane yada internette ekstra küçük boy prezervatif diye aratarak bulup sipariş verebilrisiniz. ayrca prezervatifi takarken penis kuru olsun cilt üzerinde kayganlaştırıcı birşey olmasın. seks yaparkende vajinal kuruluk varsa yine ekstra kaganlaştırıcı kullanın. yoksa hangi ölçüce prezervatif kullanırsanız kullanın sıyrılma penisten çıkma durumu olacaktır.

  6. bu soruyu görünce hayatımın travmasini yasadiğim bir olay geldi aklıma.. bir arkadasim vardı dedi ki sana bir numara vereyim kız çok guzel sen yakışıklı adamsın arabada var dedi sen bunu ayarlarsin. neyse uzatmiyim kıza watsap dan yazdim öyle böyle tanıştık. uzatmiyim biraz konuştuk yazistik kızı aldım eve getirdim.. iri yarı bir kız neyse ilişkiye gircez dedi condom var mı var dedim sonra taktik boşaldım ben. neyse tuvalet e gittim çıkarttım attım. yatağa tekrar geçtim öyle sarılırken falan bir daha ilişkiye girdik tekrar kondom taktım. neyse tuvalete girdim çıktım dedim kondomu buralarda mi dustumu göremedim dedim. oda dedi sen girince direk atmisindir dedi hatırlamıyordu dur.. neyse ben kızı ablama gidicem dedi şifa mahallesi ne bıraktım.. sonra kızla görüşemedik sonra mesaj attı bir hafta sonramiydi hatirlamiyorum tam. dedi condom içimde kalmış bu gün ikinirken çıktı. abi ben şok oldum. dedim ya hamile kaldıysa.. neyse ya diyorum acaba yalan mı soyluyor.. zayıf ihtimal ama da olsa olabilir. abi tam 6 ömrumden ömür gitti. bir şey olmadı…

Bir cevap bırakın