ereksiyon olmayan penis ile ilişkiye nasıl girerim

Soru

mrb, ben ikinci evliliğini yapmış bir bayanım. eşimin ereksiyon problemi olduğunu öğrendim, mesele tam ereksiyon olamaması. haliyle penis çok sert olmadığı için girmede sorun yaşıyor. hem onun morali hemde benim moralim bu durumda çok bozuluyor, tadımız kaçıyor. tam sertleşme olmuyor derken çok inik olarak değil, mesela 10 üzerinden 8 diyebilirim. bu gibi durumlarda tam ereksiyon olmamış bir penisle nasıl ilişki yaşayabiliriz bu konuda kolaylaştırıcı teknikler, yada ilişki yöntemleri var mı nasıl yapabiliriz ? bununla ilgili bilgi verebilecek varsa memnun oluruz, tşkler.

Cevaplar ( 7 )

 1. 1

  merhaba, eşiniz kaç yaşında bilmiyorum ama ilerleyen yaşla birlikte cinsel işlevlerde azalma ve problemler yaşamaya başlıyor erkekler. aynı durum kadınlar içinde geçerli ancak onlar seks esnasında sertleşme gibi bir ihtiyaçları olmadığı için bu durum sadece erkekler sorun yaşıyormuş gibi görünüyor. eğer penis uzunsa büyükse tam sertleşmeme çok daha büyük bir poblem. çünkü penis jel gibi olur kıvrılır dik durmaz vajinaya girmekte falan zorlanır, küçük penis ise bu açıdan daha şanslı, çünkü kısa olduğu için kolay kıvrılma yapmaz. bu aşamada genelde kadının yatıp bacaklarını iki yana açtığı pozisyon en ideali, bolcada kaydırıcı kullanırsanız girişte ve seks esnasında sorun yaşamazsınız. belki başka bir altenatif olarak erkeğin önünde doggy şeklinde domalmak olabilir. iyice eğilir yanağınızı yatağa değdirirseniz vajına arkadan iki yana doğru açılır bu şekilde yine bolca kaydırıcı ile erkeğin girmesi kolaylaşır. pozisyonlar dışında ereksiyon sağlamak için sertleştirici haplar kullanabilir. mesela sitede görmüştüm x-five diye bir çok kişi almış memnun kalmış, yani onu deneyebilirsiniz.

 2. 6

  sertleşem sorunu varsa bu şekilde yokmuş gibi yapıp ilişkiye girmeye çalışmak yanlış bir eylem olur. bunun yerine sorun varsa bu sorununda çözümünü araştırmanız lazım. bu şekilde sorunlu şekilde ilişkige girmeye çalışmak performans kaygısına, isteksizliğe ve öz güven kaybına sebep olacaktır. yani sonunda bu durumlardan bıkkınlık gelip cinsellikten nefret edeceksiniz. olmuyor zaten boşver hiç yapmayalaım diye düşünmeye başlayacaksınız. türlü yöntemler var, hap ilaç desteği, cinsel oyuncaklardan destek alma, mesela vakum penis pompası ile vakumlayarak tam ereksiyona gelebilir, penis halkası yada lastiği kullanılabilir bu kanı peniste tutacaktır. ilk aşamada bunları deneyebilirsiniz.

 3. 4

  böyle zorlama cinsellik olmaz ki. arkadaşlar haklı çözüm yöntemleri varken bunları denemenizde fayda var. diyorsunuz ki lastiği patlak arabayla nasıl gezmeye gidebiliriz, komik yani. gidin lastiği tamir ettirin, bir çözüm bulun böyle olmaz.

 4. 4

  muhtemelen bir sorun var ki tam sertleşem gerçekleşmiyor. bunun için hiç doktora gimediyseniz mutlaka gidin. belki basit bir ilaç takviyesi ile çözülebilecek bir sorundur. hiç çareniz yoksa çözüm yolu yoksa o zaman değişik tıbbi müdahaleler var bunları araştırabilirsiniz. olmuyorsa zorla cinsellik yaşamaya çalışmak yanlış. belki adamın kalbinde sorun var, belki tansiyonu kan basıncı düşük. siz farkında olmadan zorlayınca daha büyük bir sorun ortaya çıkabilir.

 5. 8

  merhaba ben diger arkadaşlar farklı bir düşünce ile yaklaşmak istiyorm ben 1 sene öncesine kadar vucut geliştirme ile ugraşıyordum ve bu süre zarfında karbonidrat ve protein agırlıklı besleniyordum ve normal zamanlara göre ereksiyon ve istek arzum 5 katına cıkmıştı belki yardımı dokunur 2-3 gün karbonhidrat ve protein alarak ilişkiden 2 saat öncesinde ise mevye yemesini öneririm eminim yardımı dokunucaktır

 6. 4

  cinsellik illaki penisin vajinaya girmesi demek değil. farklı teknikler yöntemler posizyonlar deneyebilirsiniz. ten teması ve hissel hazları da keşfetmeyi kullanmayı deneyin.

 7. 5

  ereksiyon yoksa o iş zor. bence zaten zevk de alamazsın. mavi haplardan kullansın

Bir cevap bırakın