Kocamın ereksiyon hapı kullandığını nasıl anlarım

Soru

Eşim benden yaşça büyük bir bey eşimde ereksiyon konusunda zorluk çekiyordu ta ki bir ay öncesine kadar eşimin performansında da belirgin bir değişim var yoksa eşim benden gizli gizli ereksiyon hapı mı kullanıyor olabilir.

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    merhaba, genelde erkekler hayatının bazı dönemlerinde normal olarak ereksiyon sorunları yaşayabilirler, bazıların biraz uzun bazıları çok kısa sürelerde olabilir ve kendiliğinden bu sorun düzelir. tabi bazı kişiler bu süreç içinde fazla stres ve kaygılara bağlı olarak kendini psikolojik olarak yıpratır, sonunda bu basit ereksiyon sertleşme sorunu psikolojik hal alarak performans kaygısına yada endişesine dönüşür. bu tip durumda bu kaygıların giderilmesi gereklidir ki ereksiyon sorunu aşılsın. aksi takdirde bu psikolojik durum uzun süren hatta cinsel birleşmeden kaçınan cinsel isteksizliğe kadar giden durumlara sebebiyet verebilir. bayanların bu noktada rolü büyüktür. erkeği ateşleyecek, cesaretlendirecek onu bu endişelerden kurtaracak bir yol izlemelidir ki çözüme ulaşılabilsin. kadının rolünün yanında erkek de destekleyici olması için düşük dozlarda adı malum ereksiyon haplarından kullanması olumlu etki sağlayabilir. erkekler genelde partnerleri ile bu tip sorunları paylaşmak istemezler gizlemeye çalışırlar bu çözümü zorlaştırır, gizlice başka yerlerden destek almaya çalışırlar. sonunda baş vuracakları yerlerden tek taraflı öneri olacağı için hap kullanması tavsiye edilir. o sebeple belki eşiniz sizden utandığı için size söylemeden hap kullanıyor da olabilir. genelde hap kullanan kişilerde, gözde yüzde kızarma, ağızda acımsı tat, mide yanması, baş ağrısı, kan basıncının artması, idrarda yoğun hap kokusu, ışığa karşı hassaslaşma, heyecanlanma, terleme, güçlü sert ereksiyon gibi durumlar olur. buna benzer belirtiler görüyorsanız hap kullanıyor olma ihtimali yüksek. eğer kullanıyorsa da bunu yüzüne vurmayın, aksine ona destek olmaya çalışın, ne kadar iyi bir erkek olduğunu, yatakta çok başarılı olduğunu, sizi çok mutlu memnun ettiğinizi söyleyin. psikolojik olarak onu onure edecek ateşlendirecek sözlerle motive edin. cinsel hayatınızı yenileyin, yeni seksi kıyafetler alın ona sürpriz yapın. cinsellikten önce giyinip hazırlanıp saçınızı makyajınızı yapıp onun karşısına öyle çıkın kadınlığınızı kullanın, göreceksiniz bir süre sonra hapa ihtiyacı filan kalmayacak.

  2. 3

    ya sorun ettiğiniz şeye bak adam havaya girmiş gaza gelmiştir her şeye bir sebep aramayın kullansın ne olacak kötü bişeymi hap kullanmak ihtiyaç olursa kullansın tabi böyle şeyler deyip adamı germe sal kendi haline seksin tadını çıkarsın seni mutlu ediyormu tamam daha ne olsun

Bir cevap bırakın