kadınlar için en çok zevk veren seks pozisyonları hangileridir

Soru

mrb yeni evli çiftiz, eşimi mutlu etmek için hangi pozisyonları tercih etmem lazım. mesela erkek olarak altta mı üstte mi olmam lazım. eşime domalarak yapmayı önersem buna kızar mı ? son olarak eşime en çok zevk verebileceğim seks önerileri yazar mısınız ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 9

  bunu eşinize sorarak ya da çeşitli pozisyonlar deneyerek çok rahat öğrenebilirsiniz. sormaktan çekinmeyin ki birbirinizin zevk noktalarını ve isteklerini keşfedin.

 2. 7

  bir sürsü pozisyon var ancak sizin eşiniz hangisinden daha çok hoşlanıyor bilmemize imkan yok. lakin püf noktası vajina ve klitorise en çok temas edilen ve uyaran pozisyonlar kadınların en zevk alacakları memnun olacakları pozisyonlardır. diyelim yaptığınız pozisyonda penis vajinaya giriyor ama klitorisi uyarmıyorsa kadın pek zevk alamaz, bu noktada yapmanız gereken elinizi kullanmak, biraz biraz klitorisi elle okşamak bu kadar basit.

  • 8

   @sissy-m sizin dediğiniz gibi vajina ve klitorise dokunmak oksamak yalamak bir kadını tahmin ettiğinizden daha fazla tahrik eder… kadın altta mı üstte mi sorusuna gelirsek kadınlar genelde altta sever çok az bir ksımı da üstte sever seks yaparken boyun sırt gibi bölgeler de önemli öpmek koklamak ve son olarak eşinizin kulağına erotik sözler fısıldamakta kadınların en hoşlandığı şeylerden dir

 3. 4

  bunun cevabını ben de merak ediyorum ama tahminimce kadını okşayıp yalamak tatmin ediyor olabilir

 4. 4

  pek çok kadın ; missionary, spoon ve cowgirl diyor. anketlere ve araştırmalara göre böyle. ama dünyada ilk sırada olan elbette missionary pozisyonu

Bir cevap bırakın