seks esnasında en çok eforu ben harcıyorum

Soru

partnerimle cinsellikten bazen hiç keyif almıyorum. seks başladı mı o daha çok hazıra bekliyor. daha doğrusu isteksiz davranıyor ben ısrar edince de iyi hadi yapalım ama benim hiç isteğim yok sen yap rahatla madem diyor. ilişki boyunca da bu tavrını hiç bozmuyor. bende 30 dakika aksiyon yapıyorum ter içinde kalıyorum, bu sefer sen çok terliyorsun sen çok yoruluyorsun senin bir rahatsızlığın olabilir doktora git bence diyor. neden kadınlar cinsellik sırasında pasif kalmayı tercih ediyorlar ? bu şekilde cinsellik bir süre sonra sıkıcı olmuyor mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 1

    işte tam olarak durumunuz cinsel uyumsuzluk. siz çok isteklisiniz ama sevgiliniz tam tersi. sizin hiç bir zaman cinsel isteğiniz azalmaz, sevgilinizin de artmaz, bu sebeple bence hiç bir zaman aranız iyi olmayacak insanlar değişmez. azgın erkeklerle azgın kadınlar, isteksiz erkeklerle de isteksiz kadınların eşleşmesi lazım. malesef bende kendim gibi azgın birini bulamadım.

  2. 3

    @Diana doğru söylüyor uyumsuzluk var. ikisinden birisi az yada çok istiyorsa anlaşmazlık oluyor cinselliğin tadı çıkmıyor. herşey seks değil, eğer diğer konularda uyumlu iseniz o zaman cinselliği de yok sayacaksınız öyle mutlu olmaya çalışacaksınız.

  3. 4

    belki sevgiliniz için cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmak işe yarayabilir, bir deneyin. sizce azıcık cinsel isteğinizi köreltin bu kadar çok istekli olmayın bu sayede ikiniz aynı seviyeye gelip sorunu çözebilirsiniz.

Bir cevap bırakın