çok hoşunuza giden pozisyonlar nelerdir

Soru

Merhaba Ben her türlü cinsel pozisyona açık biriyim. Cow-girl yani kadın olarak üstte olduğum pozisyonlar favorim ama kadının uzanırken erkeğin dizlerinin üzerine oturduğu yada ayakta yani kamasutra, daha kolay orgazm oluyorum. Çünkü partnerimin daha iyi rahatladığını fark ediyorum. Bakışlarını, mimiklerini veya ses tonunu izlerken aşırı hoşuma gidiyor. Peki ya siz, en çok hangi pozisyonlar hoşunuza gidiyor? veya orgazm olmanıza yarıyor? Özellikle erkekleri merak ediyorum ??

Cevaplar ( 12 )

 1. 2

  cowgirl pozisyonu açık ara favorim diğer pozisyonlar kadar zevkli iken memeleri okşaması kadını orgazm etmesi daha kolay daha fazla boşalmadan hatta partnerimden daha geç boşalmamı sağlıyor genelde biz erkekler için çok daha zordur kadınlardan sonra boşalmak ve bi kere oldu mu tekrar sevişmeye hazır hale gelmemiz zaman alıyor

 2. 7

  bence en iyi pozisyon ruh durumuma uygun olan mesela romantik bir akşamda daha soft ve daha az pozisyon eğer çok istekli ve ateşli bir gece ise kucak seksi

  • 2

   Aynen katılıyorum tabi sex insan sağlığına en iyi gelen sağlık

  • 3

   Love_burcu Sen bu işi biliyorsun canım helal. Peki senin favori pozisyonların neler

 3. 4

  Cowgirl ve doggy en sevdiklerimdir

 4. 3

  benimkisi biraz farklı bende güçlü mistres kadın profili hoşuma gidiyor, söylemesi ayıp belki biraz değişik pegging ve strapon fantazileri olabilir.

 5. 7

  benim sevdiğim posizyon seksi jartiyer ve göğüsleri açık büstüyer giydirip kızın kollarını geriye arkasına bağlayıp boy aynasına yaslayacaksın sonra saçından çekip belini biraz kendine çekip kıracaksın, o posizyonda sert şekilde arkadan gireceksin şak şak ses eşiliğinde kızın vücudunu aynaya yaslayıp izleyip izlettireceksin. ter damlacıkları aynadan süzülürken aksiyon yapmak süper, en sonuna boşlaırken çıkarıp göğüslerine boşaldınmı demeyin keyfime !

 6. 2

  benimde en çok hoşuma giden ise public seks ve temel içgüdü şeklinde olan

 7. 3

  merhaba, pozisyon konusunda genelde kadınlar üstte kontrolün onda olduğu pozisyonu tercih edebilir. aynı şekilde erkeklerde kontrolün kendisinde olmasını isteyebilirler. çünkü kontrol kimde ise hazzı kendine göre daha iyi ayarlayabildiği için zevk alma konusunda bir adım daha önce olacaktır. bunun dışında arakdaş hoşunuza giden pozisyonları sormuş cevap verenler ise hoşuna giden fantazileri yazmışlar.

 8. 5

  köpek stili, kovboy kız ve kaşık pozisyonu. bunlardan sonra kadınla yüz yüze baktığımız her pozisyon vajinal olmak kaydıyla olur.

Bir cevap bırakın