pantolon yada boxer üzerinden sperm geçer gebelik ihtimali olurmu

Soru

olay zaten saçma ama hiç tecrübem yok ondan dolayı sormak istedim bende ve erkek arkadaşımda pantalon varken birşeyler yaşandı boşalma olmadı o zaman benim yumurtalama zamanımdı erkek arkadaşımın pantalonu 1 2 damla zevk suyu olmuştu boxerdan geçiyor ya öyle neyse bende ıslandım pantalonum nemlendi gibi neyse kucağına falan oturdum yakınlaştık sorum şu ya normalde olmaz ama gebelik ihtimali olabilir mi aşırı tecrübesizim lütfen dalga geçmeyin normalde olmayacağını biliyorum fakat tedirgin oldum ve bende ıslandığım için oram da nemli gibi olunca dedim hani oradan geçermi falan diye sormak istedim (lütfen hiç tecrübem yok ) ??

Cevaplar ( 10 )

 1. Birincisi yetişkin erkek de sadece zevk suyu gelmez devamında boşalma olmuş olabilir.Pantolon da bir kaç damla gibi görülebilir pantolonu indirip boşalma olup olmadığına baktınız mı bilmiyorum.ikincisi kendiniz de ıslamışsınız sürtünme ile çok küçük bir ihtimal olsada hamilelik riski var. çünkü sperm yüzebilen bir canlı birde 24 saat gibi uygun ortamda canlı kalabiliyor.Islanmanız sırasında bir tane bile sperm vajina ya geçse yumurtayı döllemeye yeter de artar bile.üçüncüsü de yumurtlama zamanın da olması işin handigapı olmuş.kısaca işini şansa ihtimallere bırakmayıp takibcisi olmalısın(bence).

 2. boşalma olmadı baktık onda 2 kat boxer ve pantalon bende de aynı iç çamaşırı ve pantalon 1 2 damla yani bilmiyorum geçer mi ? sürtünme olmadı kucağına oturdum böyle bişiden hamile kalınır mı ya ? yalnız benim pantalonum kendi suyumdan nemlendi onunkinden dolayı değil.

  • burda sizin anlattıklarınız kadarını biliyoruz ve emin seniz boşalma olmadığına, o zaman telaş yapacak bir durum olmaya bilir.

 3. kesin biliyorum boşalma yoktu bu durumda sorun yok yani değil mi gebe kalmam

  • hayatım rahat ol %90 ihtimal gebelik olmaz, hamile kazmazsın. ama denirya kesin değil illlaki azda olsa ihtimal vardır işte bunu bilemiyoruz takdiri ilahi yazdıysa %0.0001 ihitmal bile gerçek olabiliyor. ama relax panik yapma birşey olmaz. tabi böyle risklerede girme rus ruleti gibi bu sefer olmazsa bir başka sefere olabilirmi olur. garantici ol aman diyim.

  • birdaha olmaz zaten bunda olmazsa umarım olmaz ya :/ olmamalı böyle birşey ya çok saçma bir olay çünkü, ya bunun önlemini nasıl alıcam arada 4 kat var daha ne kadar önlem almak lazım napmak lazım ya

  • panik yapma olmaz birşey, onların demek istediği evlenmeden ilişki yaşam ki hata olursa canın sıkılmasın. her şartta erkeğin prezervatif kullanmasına dikkat etmek büyük oranda riski azaltıyor. şimdi adama tak prezervatifi istediğini yaşa gibi bir mesaj verdiğim düşünülmesin 🙂 geçmiş olsun. bu arada resim çok sanatsal lakin sigara olmasa çok daha elit olacak ✅

 4. Birşey olcağını sanmıyorum veeee yüzde bir milyonn binde bir şans yani yok yani kendini sıkıntıya sokma sorun olmaz.

 5. Böyle soruya ciddi yazamiycam hamile kalırsınız belkide whatsapdan neden de yarışmayın ordan da olur falan diyelim gecelim madem bu kadar evhamlisiniz hiç sevgli yapmayın kafanız rahat olsun yada herşeyi yaşayın bitsin

 6. Aslında bunun mümkün olmadığını sen de biliyorsun ve zaten bunu söylemişssin. Evham yapmana gerek yok

Bir cevap bırakın