eşim beni çirkin buluyor fantazi yapmıyor

Soru

merhabalar ben 32 yaşında 90 kilo bir bayanım, ev hanımıyım, çok fazla hareket etmediğim için selüloitli bölgelerim var. kocam sürekli beni beğenmediğini söylüyor. evlendiğimiz zamanda 85 kiloydum, yani çok farklı değildim, o zaman peşimde dolanırdı şimdi bende kaçıyor. çok azgın olursa cinsel rahatlama yaşamak için bana geliyor. diğer türlü ben isteyince bahane buluyor. internette pornolarda hep incecik kızların videolarını izliyor onlara imreniyor. böyle yapması beni çok incitti, artık ona karşı duygu bile hissetmiyorum. sizce ne yapmam gerekir ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  önce kilo ver 65-70 kiloya gel, sonra boşa onu:) madem ince zayıf seviyor niye evlendi o zaman🤷🤷

  • 4

   size katılıyorum, aynen madem ince kızlaradn hoşlanıyor öyle bi kız bulsaydı. önceden incecikti de sornadan kilolu oldu dese hadi neyse. uçkur sevdasına azgınlıklan evlenmiş, yokluktan işimi görsün kafasıyla şimdi kızcağıza çamur yapıyor. böyle adamları sopalayacaksın. hiç hoş bir tavır değil yaptığı. bu evlilik ne kadar yürür belirsiz, bir birlerine tahammül edemiyorlar.

 2. 3

  geçenlerde görmüştüm sitede biri cevabında adres verin 10 kişi kadar geleceğiz demişti, o arkadaşlara sesleniyorum bu adresede gitsinler 🙂 şaka bir yana gerçekten çok yaralayıcı bir tavır. tamam samimiyet bir yere kadar, insan eşine bir hayatı paylaştığı insana bunları söyler mi hiç ? ben bile okurken rahatsız oluyorum. insanların bu şekilde davranması bir birini yaralaması, güven kaybına sebep oluyor. sonra birliktelikler yıkılıyor. bir bayanın yada erkeğin görseli değil ruhu düşünceleri önemlidir. insanın bunu anlaması için illa ki ağır bir sınavdan mı geçmesi gerekiyor. ne tavsiye verilir böyle bir durumda açıkçası bende bilemedim. ancal şunu diyebilirim, kilo konusunda görsel olarak değil sağlık yönünden yaklaşarak, biraz kilo vermeye çaba göstermeniz sağlık açısından sizin için olumlu bir ilerleme olacaktır. bunun dışında eşinizle konuşun güzüntünüzü dile getirin. niye böyle yapıyorsun diye sorun, kırıcı olduğunu belirtin. söylemlerine çeki düzen vermesini isteyin. belki gerekirse pisikolog desteği alın.

 3. 3

  evlenirken 85 kiloysan ve şimdi beğenmiyorsa başka durumlar var demektir… hayatında başka kadın veya kadınlar vardır yüksek ihtimalle… öyle olunca da seni beğenmemeye başlar, sana karşı ilgisizleşir… senden soğur giderek, sonra seni eleştirmeye başlar hal ve hareketlerini… böyle böyle sorunlar ortaya çıkar yani…

Bir cevap bırakın