eşime dildo aldıktan sonra benimle ilişkiye girmiyor

Soru

merhabalar. eşimle fena olmayan ama bazen zorluklar yaşadığımız bir cinsel hayatımız var. zaman zaman isteksizlikler yaşıyor ama ben sorunu bir şekilde çözüyorum. bir ara ilişki esnasında “sana büyük yapay penis(dildo) alayım mı diye sordum. o da evet istiyorum dedi. geçtiğimiz hafta beni arayıp almamı istedi ve ben de alıp eve geldim. dildo 22 cm uzunluğunda ve 5 cm kalındığında idi, benim penisim dildonun yarısı kadar. biz o gece dildoyu kullandık, ancak eşimin vajinası çok dar olduğu için ancak 10 cm kadar alabildi. evliliğimiz boyunca ilk kez yatakta bu kadar dildodan zevk aldığına şahit oldum, ve buna sinirlendim doğrusu. bu sebeple sabah ilk işim dildoyu imha etmek oldu. buna bir şey demedi ama sonraki günler sürekli dildo dan bahsediyordu bana. oyuncağımı neden attın, bana heyecan veriyordu gibilerinden cümleleri vardı. hatta her muhabbette mutlaka söylüyordu ne kadar zevk aldığını. ancak o olaydan sonra benimle bir daha ilişkiye girmiyor. ben yanaşıyorum ama benden kaçıyor. şimdi ne yapacağımı bilemiyorum, tavsiyeleriniz nedir ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 2

  bu tür fantaziler ve oyuncak kullanmak herkese uymaz. çiftler aralarının açılmasına neden olabilir. lakin sizde mesele oyuncak değil, sizin kendinizi psikolojik olarak yetersiz ve başarısız görmenizden kaynaklanıyor. uzmana yardımı almalı ve özgüveninizi yükseltmek için psikolojik tedavi görmelisiniz. yoksa sizin için ayrılık çanları çalmaya başlamış.

  • 6

   açıkçası cinsel performans anlamında bir sıkıntım yok, hatta hep över beni. ama o olaydan sonra sanki bir soğukluk girdi araya. ben genel olarak çok istekli biriyim, genellikle cinsel ilişkiye ben hazırlıyorum ama son zamanlarda farklı davranıyor.

  • 2

   @jaguar34 yani ortada fiziksel bir sorun yoksa yine aynı yere geliyoruz, mesele psikolojik. dolayısı ile eşinizle bu psikolojik sorunları çözmek için uzman desteğine ihtiyaç var. eğer kendiniz çözebiliyorsanız konuşarak çözmeyi deneyin. sonuçta mesele eşinizle sizin aranızda, burda internetten sizi barıştırabilecek birileri yoktur.

 2. 2

  galiba eşiniz size bir şeyden dolayı kızmış ve tavır yapıyor. onun gönlünü alamya bakın, niye darılmış gücenmiş öğrenmeye çalışın. onunla konuşmanız şu aşamada en mantıklı hareket olur. sonuçta çiftler aralarındaki sorunları konuşarak diyalog yoluyla çözüme kavuşturabilmeyi başarmalılar. diğer türlü iletişim ve diyalog yoksa evliliği sürdürebilmek imkansız hal alır.

  • 3

   açıkçası kızdığını sanmıyorum. ama sohbetlerimizde ara ara dildo verdiği hazdan etkilendiğini ve heyecan duyduğunu söylüyordu. bence birazda aklı orada kaldı.

 3. 2

  “eşimle fena olmayan ama bazen zorluklar yaşadığımız bir cinsel hayatımız var. zaman zaman isteksizlikler yaşıyor ama ben sorunu bir şekilde çözüyorum.” esasında ilişkideki sorununuz bu cümlelerinizin içinde. dildo burada sadece bir araç. “zorluklar” dediğiniz konunun altını burada söylemiyorsanız eşinizle bunu tartışın. ama zannedersem bunu konuştunuz. en doğrusu bir terapist yardımı almanız. tabi eşiniz de sizinle birlikte olmalı.

  • 4

   zorluklar dediğim zaman zaman çok isteksiz oluyor. ilişki için ikna etmekte zorlanıyorum. ama dido sonrası daha farklı oldu. belki de onu görünce benim yetersiz olduğumu düşündü.

  • 4

   anlattıklarınızdan zaten bir sorun olduğu belli. ancak bu doğrudan dildoyla ilgili değil. sizin bunu eşinizle konuşarak çözmeye çalışmanız lazım. yoksa profesyonel destek almanız daha doğru.

 4. 2

  aranızdaki anlaşmazlıkların uyumsuzlukların çözümü yine kendi içinizde olmalı. konuşmalı onu neyin rahatsız ettiğini ve bu tavırlarının seebini öğrenmelisiniz. daha sonra kendi açınızdan bakışınızı ve düşüncelerinizi ona açıklamalısınız. tüm bunlar tartışır yargılar suçlar gibi değil bilgi alış-verişi, bir birbirinizi daha iyi tanımak için yapılan konuşmalar şekline olmalıdır. diğer türlü ikinizde sinirlenir ve diyalog sürdüremezsiniz. buları zaten denediyseniz ve çözüme ulaşamadıysanız o zaman diğer arkadaşların dediği gibi arada hakem görevi görecek süreci yönetebilecek bir uzmana birlikte gitmelisiniz. umuyorum ki sorunlar tatlıya bağlanır.

 5. 2

  kendinizce karar verip dildoyu çöpe atmanız onu kızdırmış.bu sebebten bence.

  • 5

   doğrusu haklısınız. haftasonu yanıma gelip; “oyuncağımı neden attın ben aynısından istiyorum” deyip, resmen zorla aldırdı bana tekrardan. ben de mecbur gidip aldım. bana bahsettiği şey dildodan fazla zevk aldığını söylemesi oldu.

Bir cevap bırakın