kocamın arabasında cinsel istek arttırıcı hap buldum

Soru

selamlar, eşimle markete gittik market dönüşü arabaya bindiğimiz sırada cüzdanının olmadığını fark etti panikle mağazaya bakmaya gitti o sıra bende acaba arabada bırakmış olabilir mi diye oraya buraya bakıyordum ki bir kutu hap buldum üstünde x-five green engercy yazıyordu araştırdım internette cinsellik için bir hapmış. yanlız kocam benimleyken hiç böyle şeyler kullanmıyor bir kere bile görmedim. kutu açılmış içinden 7 tane kullanılmıştı. bu düşünce beni çok rahatsız etti, acaba eşim başak kadınlara mı gidiyor bu hapları onlarla iken mi kullanıyor. yoksa biz birlikteyken gizli gizli kullanıyor da ben mi fark etmiyorum. bunu anlamanın bir yolu var mı ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 7

  adamın ihtiyacı vardır kullanıyordur, belki utandığı için de gizlice kullanmayı tercih ediyordur. lakin kiminle iken kullanıyor bunu anlamak zor. başka birine gidiyorda olabilir sizinleykende kullanıyor olabilir bunu anlamak imkansız sanki. belki performansında fark oluyorsa bazen çok coşup bazen çok başarısız oluyorsa buradan hareketle ilişkide hap kullanıp kullanmadığını değerlendirebilirsiniz. başka seçenek içinde kaç hap var sayın kutuyu aynı yere bırakın. bir süre bahane bulun seks yapmayın. sonra içindekileri tekrar sayın. eğer eksilme varsa seks yapmamanıza rağmen başka yerde kullanıyor olabilir.

 2. 5

  Arabada değil de evde bulsaydınız belki de eşiniz sizin için kullanıyor derdim ama bence hiç kimse evde kullanacağı bir ilacı arabada tutmaz… Yine de eşinizin günahını almak istemem. Bu sadece benim tecrübem ve benim mantığım.

 3. 2

  çoğu erkek bu tür cinsel takviye ürünlerinden kullanıyor. sizin bulduğunuz x-five epimedium hap bu sitedekinin aynısı ise bildiğiniz performans hapıdır. genelde bay-bayan kullanılıyor, cinsel isteği arttırmak, ilişki süresini uzatmak ve enerji güç sağlayarak performansı yükseltmek için tercih ediliyor. yalan yok açıkçası bende kullanıyorum aynısından oradan biliyorum. tabi erkekler bazen böyle şeyleri kullandıklarını partnerine söylemiyorlar, sanırım utanıyorlar erkeklik olgusuna leke süreceğini düşünüyor olabilirler. aksine ihtiyaç olduğunda kullanmak utanılacak bir durum değil. sonuçta bunu kullanıp partnerini daha mutlu edeceksen niye utanasın ki. ya evde saklamak sorun kadınlar temizlik yaparken her yeri kurcalıyorlar gizli kalmıyor ortaya çıkıyor. genelde erkeklerde bu tür şeyleri arabada saklıyorlar çünkü kadın arabaya pek ellemiyor. yalnız sizin dışınızda başka yerlerde kullanıyor mu sorusunun cevabını bilmek zor, eğer öyle bir durum varsa çok üzücü gerçekten. bence eşinizle konuşun, ön yargılı olmayın.

  • 4

   cinsel olarak bitik erkekler kadınlar tarafından hiç tercih edilmez. erkek dediğin cinsel yönden güçlü olmalıdır. adam hap alıp kadını mutlu etmek için çaba sarf ediyorsa mutlu olması lazım. size katılıyorum bu konuda, hap aldıysa adam ortalığa ilan edecek değil her halde. gerektiği zaman kullanır. bir hap buldu diye ortalığı karıştırmamak, kötü şeyler düşünmemek lazım. her hap kullanan başka kadınlara gitmiyor.

  • 4

   Bende x-five epimedyumlu hap almak istiyorum nereden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

  • 2

   x-fivela ilgili merak ettiklerim varda ne kadar sürede bir kullanılıyor denildiği gibi büyüme kalınlaştırma etkisi var mı

  • 2

   @aslan060 zaten ilk yorumda yazdım, bu ürünlerin temel amacı performans artışı, cinsel aktivite süre artışı, işte büyüme falan filan onlar yan etkisi gibi düşünün. büyütecek diye ürün almak mantıksızlık. tamam büyütüyor ama sizin düşündüğünüz gibi değil, tarlada patlıcan gibi 60 günde büyümez, büyüme olur ama o kadar yavaş ve az olur ki bunu zaten anlamazsınız. atıyorum 10 cm di, kullandın 3 ayda 15 cm olacak diye bekleme, 10 yıl kullansan yine 15cm asla olmaz. taş çatlasın 1cm ancak olur. hap alacağım büyüsün diye o kusura bakmayın aptalca düşünce. bu ürünler anlık etki gösterir, atarsın bi hap hem performansın yükselir hem penis şişer irileşir kalınlaşır hem daha ihtişamlı görünüyor, boşalırsın rahatlarsın iş biter, dediğim gibi saçma abartı şeyler hayal etmeyin. yatakta başarılı, partnerini tatmin edebilen bir erkek olmak için bu tip ürünleri tercih edin.

 4. 6

  beyler çok fazla kaçamak yapıyor, özellikle arabaları onlar için kale gibi bir çok şeyi arabada saklıyorlar çünkü kadınların araba ile pek ilgisi olmadığı için en güvenli yer orası geliyor. tabi hapı adam ne için almış kiminle kullanıyor, birisi mi vermiş falan sormadan bilmek imkansız. bu noktada kişinin kendi beyanı esas alınmalı.

 5. 3

  @serdar96 teşekkür ederim tabi 3-5 cm hayal büyütmek için aramıyorum ama o an anlık etkisi olması güzel performans için sipariş verdim güzel etkiler alacağım düşünüyorum

Bir cevap bırakın