kızlar cinsel ilişkidde daha çok zevk almak için öneri

Soru

mrb ben bir yıllık evliyim. kocamın cinsel konularda çok bilgili olmadığını düşünüyorum. hep aynı şeyleri yapıyor ve ben ilişkiye girdiğimizde zevk alamıyorum. alamıyorum derken biraz alıyorum ama orgazm olmama yetmiyor. ilişki bitince önce kocam gidiyor duşa, o banyodayken ben elle tatmin olmaya çalışıyorum. ilişkiyi nasıl daha zevkli hale getirebiliriz ne yapmamız lazım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. erkeğin ihmali var sadece kendini düşünüp işi bitince gidiyor çok yanlış 😡

    • aynen katılıyorum, işini bitirdikten sonra kadını bırkaıp gitmek hiç hoş değil. onunda rahatlamasına katkıda bulunmak gerekli. sonuçta genel evler sitesinde yaşamıyorsun. bittikten sonrada bir öpüçük birkaç çift güzel sözcükle iltifat etmek çok iyiydin bu gece gibi sözlerle gururunu okşaman gerek. sonra diyorlar karı başkasına kaçtı, kaçar tabi senden daha iyisini bulunca en sonunda canına tak edip gidiyor. hayat müşterek bazı şeyler için çaba göstemek lazım.

  2. kocanızın işini bitirip gitmek yerine sizide tatmin etmek için çaba göstermesi lazım. bazı erkekler afedersiniz biraz odun oluyor yontmanız lazım. siz söylemezseniz yönlendirmezseniz bilmez aklına gelmez. siz bu konuda onu yönlendirin talebinizi isteğinizi ona söyleyin. üstelik ilişki süresini uzun tutmak için çaba göstersin yok öyle hemen boşal kaç zevk almayı biliyorsa zevkte vermeyi başarmalı.

  3. merhaba, evlilik ve cinsellik bir bütün olduğu gibi cinselliğinde her ilki taraf içinde mutluluk verici tatmin edici olması gerekir. eğer ki cinsellik sonunda taraflardan birisi mutsuz oluyorsa bu durumda cinsellikte sorun var demektir. bu durumda ortadaki sorun evliliği de etkilemeye başlar. mutsuz evliliğin yönü de ayrılıklara boşanmalara doğru gider. buradan anlaşılması gereken ana fikir, çiftlerin bu süreçte bir birlerinin mutluluğu için empati yapmaları ve çaba göstermeleri gerektiğidir. daha da denilebilecek bir şey yok zaten alması gereken diğer konulardan cevap yazan arkadaşlar bahsetmişler, önerileri de gayet yerindedir. eşinizle bu konuları konuşun ondan bu doğrultuda çaba göstermesini isteyin.

  4. Seninki boşalıp rahatlayıp yan gelip yatıyor senin zevkini düşünmüyor seni yalayıp yutması gerek senle ben evli olsaydım keşke

Bir cevap bırakın