kadınların boşalması nasıl oluyor

Soru

erkeklerin nasıl boşaldığı bildiğiniz üzere penisten sperm çıkması suretiyle oluyor. o halde kadınların boşalması nasıl oluyor? onların vajinalarından onlara özgü bir sıvı çıkıyor mu? vajina daima ıslak bir organ veya kolay ıslanan bir organ. bu durumda ıslak bir vajinanın boşaldığı nasıl anlaşılır? kadının kasılmasından anlaşılabilir diye düşünüyorum ama tam bilmiyorum, açıklayabilecek ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  Kadınların orgazmı ve boşalması, erkeklerden farklı bir şekilde gerçekleşir. Kadınlar orgazm olduklarında, vajina, klitoris ve pelvik kaslar dahil olmak üzere pelvik bölgedeki kasların ritmik kasılmasıyla karakterizedir. Bu kasılmalar sırasında, bazı kadınlar vajinal sıvı salgılayabilirler, bu sıvı genellikle “squirt” olarak adlandırılır.

  Squirt, kadınların üretrasından salgılanan bir sıvıdır ve idrarla karıştırılmamalıdır. Squirt, renksiz ve kokusuz bir sıvıdır ve bazı kadınlar için orgazm ile birlikte olabilir. Ancak, bu her kadın için geçerli değildir ve kadınlar orgazm olduklarında sıvı salgılamayabilirler.

  Kadınların orgazmını anlamak için, kasılmaların yanı sıra, nefes alışverişleri, kalp atış hızı ve cilt renginde değişiklikler gibi belirtiler gözlemlenebilir. Bazı kadınlar ayrıca orgazm sırasında sesler çıkarabilirler veya yüz ifadelerinde değişiklikler gösterebilirler.

  Vajina, doğal olarak ıslak bir organdır, ancak bu durum her kadın için farklı olabilir. Bazı kadınlar daha fazla ıslanabilirken, diğerleri daha az ıslanabilir. Islaklık derecesi, hormon seviyeleri, yaş, stres seviyesi ve cinsel uyarılma düzeyi gibi faktörlere bağlı olabilir.

  Sonuç olarak, kadınların orgazmı ve boşalması erkeklerden farklıdır ve vajinal kasılmaların yanı sıra sıvı salgılanması da olabilir. Ancak, bu her kadın için aynı değildir ve orgazm belirtileri, nefes alışverişi, kalp atış hızı ve cilt renginde değişiklikler gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

  • 2

   bir erkek boşalma esnasında altına yastık koyduğunu söylemişti. acaba doğru mu söyledi. yoksa mastürbasyon yaparken mi alta yastık konulur.

  • 6

   @Derya Erkeklerin seks esnasında veya mastürbasyon yaparken altına bir yastık koyma tercihi bireysel bir tercihtir. Bazı erkekler, boşalma sırasında rahat bir pozisyon almak isteyebilir ve bunun için bir yastık kullanabilirler. Bununla birlikte, bu tercih tamamen kişisel bir seçimdir ve her erkek tarafından tercih edilmeyebilir. Mastürbasyon yaparken de altına yastık koymak tamamen kişisel bir tercihtir ve bu şekilde yapma mecburiyeti yoktur.

   Teknik olarak incelendiğinde ise yastık koymanın herhangi bir olumlu artısı yoktur, dolayısıyla gereksizdir. Çiftler pozisyonun rahat olması için yastık kullanabilirler bunun dışında farklı olarak cinsel işleve bir etkisi olmaz.

   Ancak bakılınca toplum tarafından hurafeler ile yanlış alışkanlıklar oluştuğu ve bireylerin bundan etkilenerek yalnış saçma eylemler yaptıkları çokça görülmüştür. Yine bu kişide benzer yanlış alışkanlıklar olması söz konusudur.

 2. 2

  her kadın aynı olmuyor, üstelik sıvı çıkışıda aynı olmıyor, bazısında yoğun vajinal sıvılar olurken bazısında neredeyse yok denecek kadar az oluyor. orgazm esnasında neredeyse her kadında ritmik kasılmalar oluyor. bu bizim boşlama anında penisten spermin fışkırtılıken oluşan resfleks kasılmaya benziyor. yani kendini penissiz olarak düşün bunun gibi bir şey. zaten bir kadınla birkaç defa cinsellik yaşarsan nasıl boşalıyorlar anlarsın. çok basit, zor anlaşılmayacak bir durum değil.

 3. 3

  bir kadın boşalırkennefes alışverişinde artma olur. buna bağlı olarakta kalp atış hızı artar. sanki maraton koşmuş gibi terler. eğer kadın çok zevk almışsa denizde sıcak iyice kızışmış kumlara basıyormuş hissi oluşur. sıvı gelmesiyle alakalı olarak vajina aşırı kaygan ve bollaşmış olur. erkeğin penisinde ve kadının vajina çevresinde bir nevi köpürme gibi durumu olur. beyaz bir akıntı gibi diyebiliriz.

  • 4

   @love-burcu yine süpersin çok şanslı bir kadınsın cinsellik konusunda. herkes sizin gibi orgazm olup boşalsa kadınlar hiç dırdır etmeyecek. erkekler de rahat edecek:)

  • 4

   bilgiler tecrubeler cok degerli teşekkürler. düzgün kaliteli bilgileri bekliyorum

 4. 5

  sende olduğu gibi, kasılmalarından anlarsın. zaten artık devam etmek istemez.

 5. 0

  harika bilgiler icin tesekkurler daha sonra devam etmek icin kadinkn ne kadar ara vermesi lağzım.

Bir cevap bırakın