götünü yalatan kadın zevk alıyor mu

Soru

amacım sadece anlamak, kadınlar anal seksten zevk almıyor diyorlar, anal seks istemiyor diyorlar. 1 yıllık ilişkim var olgun bir kadınla, benden yalamamı istiyor, bir güzel yalatıyor sonra anal istiyor bide daha sert diye inliyor. meraktan sordum analdan zevk alıyor musun diye, sence alıyor muyum dedi geçiştirdi. seks konuşmayı sevmiyor. düşünüyorum götünü yalatan kadın zevk alıyor mu, yoksa bunu anal seks hazırlık olarak mı yaptırıyor ? yada sadece yalatmaktan zevk alıyor, analdan almıyor ?

Cevaplar ( 5 )

  1. herkes bir değil, ddiğiniz doğru çoğu kadın bundan hoşlanmıyor bırakın anal yapmayı poposuna ellenmesinden bile hoşlanmıyor irkiliyor. çok az bir kısım var bu gibi şeylerden hoşlanan, yani hiç yok değil. sizinde partnerini muhtemelen böyle birisi, yalatmasıda sizin dediğiniz gibi anal sekse alıştırma bir nevi hazırlık. tabi sadece buda değil anüsteki sinir sayısı epey fazla olduğu için dokunuma karşı hassas bir gölgedir, siz dille yalarken partneriniz yoğun şekilde uyarılıp bundan zevk alıyordur. ısrarla isteme sebebide aslında bu olabilir. lakin unutulmamalı ki anüs bakterilerinde yoğun olduğu bir bölgedir, buradan ağıza sindirim sistemine bakterilerin virüslerin bulaşması, tam tersi ağızdan dişlerden bademciklerden enfeksiyona sebep olan bakterilerinde yine anüse bulaşması olasıdır. bu sebeple açıkçası benim önermediğim bir tatmni şekli, illa yalamak gerekmiyor elle parmakla da nazıuk şekilde uyarsanız olur yani.

  2. seks iki tarafın da zevk alığı şeyler paylaşılınca zevkli. biri diğerine hizmet edince değil. sen de bundan zevk alıyorsan yap. zevk alıyor musun diye sorma. zevk alıyor ki istiyor.işin özü bu kadar basit. gördüğüm kadarıyla da insanlar kendi yapamadıkları şeyleri bu sitede soru olarak görünce sakın yapma diye cevap veriyor. sen telkinleri değil kendini ve partnerini dinle.

  3. erkekler ve kadında anüs çok hassastır, eminim yalanasından zevk alıyordur. bir nevi anal sekse kendini hazırlıyor. yalnız hijyene çok fazla dikakt etmeniz lazım. genital temizlik şampuanları var. bunlar özel olarak hazırlanmış oluyor, sıradan el sabunu gibi değil, bir yandan vücudu cildi koruyan tahrtiş etmeyen, diğer yandan en inatçı bakterileri bile temizleme gücüne sahipler. bu gibi bir ürün alın, eczanelerde bulunuyor. ilişkiden önce temizliğinizi yapın öyle başlayın.

  4. anal bi kadın için çok zor değil mi hadi erkek ister de kadın ister mi istemez mi onu bilmiyorum ama ben çoğunluk olarak istemez diye düşünüyorum

  5. ben sevgilimin önce vajinayla analı biraz yalıyorum vajinayı yaparken akli gidiyor analı da yalarken huylanıyor hoşuna gidiyor sonra analdan yapıyorum yetmiyor yine analdan yalıyorum deli oluyor

Bir cevap bırakın