elle boşalamıyorum orgazm olamıyorum

Soru

arkadaşlar ben 19 yaşındayım. benim sorunum elle boşalamıyorum. ne kadar yaparsam yapayım olmuyor. arkadaşım titreşimli oyuncak al dedi onunla dene yine de olmadı. orgazm olamıyorum. baştan biraz olacak gibi oluyor sonra hissizleşiyor bende daha çok hızlanıyorum kendimi daha çok zorluyorum neredeyse titremeye başlıyorum sonra tüm zevk kaçıyor ama bir türlü orgazm olamıyorum. yani anlayacağınız bu yaşa kadar hiç orgazm olamadım. bu sebeple doktora gitmek istiyorum ama nasıl bir muayene yapıyorlar bilmiyorum, bakire olduğum içinde korkuyorum. mesela kız arkadaşım 2-3 dk okşayınca hemen oluyor hiç bir zorluk yaşamadım diyor. benim düşündüğüm, vajinamda hissizlik oluyor bu sebepten yapamıyorum ? bilginiz var mı ? düzelir mi ? evlenince de zevk alamaz mıyım ? düşünmekten delireceğim çok korkuyorum, yardım lütfen.

Cevaplar ( 3 )

  1. yaşın daha genç bazı şeyleri deneyerek zamanla öğrenmelisin ama bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsan bir kadın doğum uzmanından destek alabilirsin.

  2. vajinal hissizlik diye bir sorun var. sinir uçları ile ilgili olabiliyor yada dokunsal sinyallerin iletiminde sinirlerin tam işlevini yerine getirememesi, kimi zaman sorun daha derinde beyinde bu sinyallerin yada hislerin işlendiği yerlerde olabiliyor. çok yönlü olarak bunların araştırılması lazım. bouna kendinizi hırpalayıp parçalamayın, uzmanlardan yardım alın.

  3. asla yanlış bilgi vermek istemem ama belkide bir noktadan sonra tek başına haz alamıyorsundur belli bir noktadan sonra hissizleşiyor demişsin tadın kaçıyordur odaklanamıyosundur hiç sexting felan denedinmi denediğindede durum böylemi veya +18 bişey izlerken denedinmi artı olarakta zevk alamam alamam deme pozitif bak korkma bence dedigim gibi hiç sexting denedinmi veya farklı şeyler önce onu düşün

Bir cevap bırakın