anal seksten çok zevk alıyorum

Soru

merhaba, ergenlikten beri kendimi kadınsı hissediyorum, hiç bir zaman kızlara ilgim olmadı, ruhum ve bedenim kadınsı, uzun süre bu duygularla mücadele ettikten sonra kendimi bu şekilde kabul ettim. sonra hayatıma benden 10 yaş büyük olgun bir erkek girdi. deri tüccarıymış, yurt dışına deri ürünleri satıyor. onunla 10 yıl geçirdik, bir birimize sadık şekilde karı koca gibi yaşadık. yurt dışına taşınalım diye ısrar etti beni de götürmek istedi. bense istemedim, olmadı arılık girdi. 1 yıldır yalnızım. ona o kadar çok alışmıştım ki çok özlüyorum. yokluğunda onu hayal edip dildo ile tatmin olmaya çalışıyorum. hormonlarıma engel olamıyorum, anal seksen çok zevk alıyorum tatmin olmayı arzuluyorum. dildo yetmiyor beni sahiplenecek bir erkek arıyorum ama maalesef herkes gecelik ilişki peşinde, böylesi bir birliktelik içime sinmiyor yapmak istemiyorum. bir yandan kendime hakim olmakta zorlanıyorum. aşırı cinsel dürtüleri bastırmanın bir yöntemi yok mu ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  size tavsiyem önce bir psikoloğa ve pskiyatriste gidin. daha sonra üroloğa gidin. size testesteron takviyesi yapacaktır. uzun süreli anal seks yapmayın dildo çok kullanmayın çünkü size cidden zarar verebilir. aklınızdan analseksi çıkarmaya çalışın.

 2. 4

  mas-low’un ihtiyaclar hiyerarşisinde cinsellik yemek yemeyle ayni seviyede goruluyor yani insanin yemek yeme ihtiyaci kadar onemli bir ihtiyacidir bu cinsellik insanin dogasinda var bu durtulerin onune gecmek pek mumkun degil tabi bir miktar bu durtulerinizi baskilayabilirsiniz ama nereye kadar bence icinizden geldigi gibi icinizden geldigi kadar yasayin size tavsiyem bu olur

 3. 3

  arayamaya devam et elbette birisi çıkacaktır karşına yapaylar gerçeklerin yerini tutmaz

 4. 2

  neyseniz o insan olana saygımız var, onu anlamaya dinlemeye destek olmaya çalışırız. lakin olay cinsel tercih sınırını aşıp fuhuşa gidiyorsa bu bir karakter erozyonudur. kişinin kendi kendini tüketmesi mahvetmesidir. haliyle göz göre göre afferin çok iyi yapıyorsun diyemeyiz. kafanıza uygun aradığınız kişi ancak uygun platformlarda yeni kişlerle tanışarak, uzun bir tanışma sürecinde kisininde beklentileri ize uyuyormu diye sorgulayarak bulabilirsiniz. diğer türlü gecelik ilişkiler bekleyen fuhuş diye tabir edilen istenmeyen şeyler yaşarsınız.

Bir cevap bırakın