yaşıtımı değil olgun kadınları daha çok arzuluyorum

Soru

Diyeceksiniz ki daha yeni ergensin, bilmiyorum o yüzdende olabilir ama genç kızlardan daha çok olgun kadınlar hoşuma gidiyor. daha çok onlarla beraber olmak istiyorum neden acaba?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  psikolojik bir bozukluk bu, zaten böyle bir ilişkiden tek zevk alan kadın olur. her zaman ki gibi klasik erkek kullanılan taraftır. hep yapılan klasik espiri peçete gibi kullanıp kenara atar 🙂 haliyle bu eziklik bu ruhsal çöküş kişiyi daha kötü noktalara götürür. bence bu düşüncelerin yanlış olduğunu anlaman ve aklından çıkarmanda fayda var. belki psikolojik destek bile alman iyi olabilir. tüm bunları unutup yaştın olan seninle birlikte keşfe çıkmak isteyen birilerini bulmalısın. yoksa çoktan her şeyi keşfetmiş geri dönen biri senin tüm heyecanını hayat enerjini emip, seni yol kenarına bırakacaktır.

  • 4

   çok doğu bir tespit. zaten sitede daha öncesinde bu konu çok tartışıldı. kızlar erkeklere göre çok daha hızlı gelişiyorlar, erkekler ise kızlara göre çok geride kalıyorlar. erkek 25, kadınsa 18-20 olabiliyor, erkekler neredeyse 5 yıl geriden geliyorlar. birde tam tersi olunca erkek 18 yaşında ise kadın 27 ise +5yıl farkı koyunca aslında kadın 32 yaşında gibi oluyor. haliyle kadın çoktan ne istediğini ne alıp vereceğini zamanla keşfetmiş oluyor. ne olacağı belli erkeği dildo gibi kullanıp by by diyebiliyor. her zaman böyle olacak diye bişi yok, ama aklı olan kadın, genç toy bebeye hayatı öğretecek değilya bir yere kadar sonunda bitiyor. bitincede erkek eşekten düşmüş karpuza dönüyor. içine kapanıyor, psikolojisi bozuluyor, hayat küsüyor, kadınlara güveni sarsılıyor, evliliğe bakışı değişiyor devamı zaten hep yokuş aşağı çakılış. anlamak zor değil bu düşünceler gerçekten psikolojik bir bozukluk bir takıntı. umarım kafayı toparlar düzelirsin.

  • 2

   Cok teşekkür hic bole dusunmemitim aydinlandim diyebirim yorumlarinizi dikate alicam 🙂

 2. 3

  acayip bir durum genç kız yaşlı erkek oluyor ama tersi olmuyor. en güzeli partnerinle birlikte benzer düşüncelere ve denyime sahip olup bu cinsel heyecanları birlikte keşfetmek. düşünsene bir filme gidiyorsun sen çok heyecanlsın izlemek için sabırsızsın, ama kadın filmi senden önce defalarca izlemiş, sen istiyorsun diye yanında gelmiş. ama daha baştan sıkılmış hiç heyecanı yok, onu öyle gördükçe senin içinde fenalık baygınlık gelir. birde tam tersi sevgilinle gitmişsin ilk defa izleyeceksiniz her sahnede yeni bir heyecan el ele bir nefeste izleyip çıkıyorsun, çıkıştada filmden sahneleri konuşup kritik yapıyorsun sen anlatıyorsun o anlatıyor. böylesi daha zevkli keyifli olurdu elbette.

 3. 5

  ben bu konuda çok fazla porno film izlediğini düşünüyorum. o yüzden olabilir mi? milf az izle 🙂

 4. 2

  aga aynısı bende de var sokakta genc kızlardan cok olgunlar bakıyor hosta gelıyor fantazı olarkada guzel

Bir cevap bırakın