yaş farkı cinsellikte isteksizlik nedeni olabilir mi

Soru

merhaba, ben 32 yaşındayım. 49 yaşında kadın rahat vermiyor. güzel sayılır bakımlı ama bazen sertleşme problemi yaşıyorum. yaşından dolayı mı acaba ? partnerin bir şekilde üstesinden gelmek için isteklimi davranılması gerektiğini düşünüyorum ? lütfen fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. tşkler.

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  cinsel gücü zayıf erkeklerde bu tip sorunlar hep olur, dert etmeyin sürekli aktif olacak haliniz yok, tabi yaş ilerledikçe fazla cinsellikle iç içe olan kişilerde yozlaşma oluyor. yani bu konuda şöyle bir örnek vereyim, kebap çok lezzetli geliyordur, yemek için can atıyorsunuzdur, düşününce bile ağzınız sulanıyordur, lakin yıllardır kebapçıda çalışıyorsanız her öğünde kebap yiyorsanız, tüm gün kebap kokusu alıyorsanız artık kebaptan nefret etmeye başlarsınız tiksinti gelir, canınız yeşillik salata falan ister. işte cinsellikle fazla ilgili olan kişlerdede bu durum olur, bir nevi artık cinsellik haz vermemeye, eskisi gibi tahrik etmemeye başlar. hatta bu süreçte kimi zaman zorla yapmaya çalışıyorsa artık durum aha kötü yöne gidiyordur, zorla istemeden bir yemeği yemeye benzer, kusasın gelir, cinselllikte psikolojik bozukluklar başarısızlık korkusu beyine yerleşmeye başlar. o zamana kadar geriye doğru yavaş kayarken, bir anda çok hızlı uçurumdan düşme denilen hızlı bir süreç başlar. zaten bu süreçte hiç bir şeyi analiz edemezsin düşünemezsin değerlendiremezsin o kadar hızlı olup gider ki, yere çakıldığını anlmazsın. bir bakarsın cinsel işlev sorunları derken erkeklik bitmiş, erken jubile yapmışsın. akıllı erkek bunlardan ders alır cinsel hayatını düzene sokar, elinde kalanın kıymetini iyi bilir, ölçülü düzenli geniş vadede harcar. eğer cahilse zaten yok ya olurmu öyle şey der bildiğini okumaya devam eder sonuç dediğim gibi olur, iş bitincede doktor goktor gezer ağlar, onlarda ver 200 bin mutluluk çubuğu takalım derler.

  • 3

   deneyimli olgun bilgili erkek hendini belli ediyor 🙂 size katılıyorum anlatmaya çalışsam bu kadar anlaşılır yazmayı beceremezdim yani. genelde insanalr cinsel konularda çok basit düşünüyorlar, detayları görmüyorlar. bilinçsizlik ve basit düşünmek bolca hata yapmalarına sebep oluyor. kadınalrda yapıyor ama en çok ekekler, cinsel şehvetine yenik düşüyorlar. hayatlarında cinselliği ilk sıraya koyuyorlar. cinsellikten arta kalan zmanada hayat yaşamaya çalışıyorlar. oysa tam tersi olmalı, cinsellik son sırada geri planda ve hayatın içinde arada cinsellik yaşamalılar. soruyu soran arkadaş tavsiyem, evlimi bilmiyorum ama eğer bekarsa kaçak işler yapıyorsa bunları terk etsin. kendine uygun bir eş bulsun evlensin mutlu bir yuva kursun aile sahibi olsun hayatını düzene koysun. yoksa 40 yaşına gelmeden işi bitmiş bir erkek olacak.

 2. 2

  açık açık belli sistem uyarı veriyor dinlenme zamanı geldi diyor, beni zorlama diyor, bunda anlamayacak bişi yok. bunu anlamayıp hala istekli davranmak filan diyorsunuz. isterseniz siz turboya takın pil bitiyor nereye kadar dayanacak. 1-5-10-20 defa hadi zorlayarak atlatacaksınız sonra ne olacak, sitede çok görüyorum yapmaktan çok yoruldum pasif olmak daha çok zevk veriyor diye yazanları, biterse bitsin sonunda pasif olur öyle devam ederim mi diyorsunuz ? umarım böyle bir niyetiniz yoktur, yoksa pisayasada erkek kalmayacak.

 3. 2

  hormonal olabilir beni yaşça büyük kadınlar daha çok etkiliyor testesterondan kaynaklı olabilir

 4. 2

  eğer sertleşme problemi kendi yaşıtlarınızda da oluyor ise bu sizinle ilgili bir problemdir. lakin her şey yolunda, sadece belirttiğiniz kadın da oluyor ise etkilenmiyorsunuz demektir. kişi önce kendi akranlarına doyduktan sonra yaş olarak büyük kadınlardan tahrik olabilir. sıralama doğru uygulanır istediğinizi alabilirsiniz. yaşça olgun kadınlar bir erkek için ciddi bir okuldur. sadece cinsellik yönüyle değil, ilişkinin genelinden bahsediyorum. bence biraz üstüne düşüp çabalamayı deneyin. illaki bir yönü sizi etkileyebilir

Bir cevap bırakın