erkek arkadaşım cinsellikten kaçıyor

Soru

genelde kızlar kaçıyor derler tamam benim içinde bazı sınırlar var ama sevgilim sanki aşırı abartıyor. cinsel ilişki yaşayalım demiyorum azıcık heyecan arıyorum, tutkulu öpüşme, arzulu sarılma, okşama dokunma gibi sıradan şeyler. böyle şeyler yaşanacaksa sevgilim hemen konuyu değiştiriyor bir şeyler buluyor. uzun lafın kısası kaçmayı tercih ediyor. bazen kayboluyor işler yoğundu şehir dışına çıktım diyor, birileri ile görüşüyor işle ilgili diyor. hayatında birilerimi var acaba diyorum ? tabi kesin bir emare görmedim, cinsel şeyler olunca kendini nasıl bu kadar tutuyor merak ediyorum acaba cinsel isteksizlik mi yaşıyor ? kız arkadaşım geçen kız bu adam gay bisex falan olmasın dedi buda aklıma takıldı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  hayatım adam cinsellikten kaçıyor diye gay olmaz, gay olmak biseksüel olmak başka birşey. belkide evlilik öncesi böyle şeylere sıcak bakmıyordur, belkide dediğin gibi gizli başka bir sevgilisi vardır.

 2. 6

  kim bilir ne yaptın da adamı korkutup kaçırdın 🙂 üstünemi atladın, tenhada tacizmi ettin 🙂 şaka bir yana bazı erkekler böyle şeyleri hoş karşılamıyorlar. cinsel konulardan konuşulmasını yada benzer eylemlerde bulunmayı hadsiz davranış olarak düşünüyorlar. şuda olabilir belki sizinle ciddi değilse siz onun için geçici biri iseniz böyle bir sebeple size karşı belirli bir mesafede duruyordur.

 3. 6

  garip durum gerçekten aynen dediğiniz gibi erkeklerin normalde balıklama atlıyor olması lazım onun ters yöne kaçması şaşırtıcı. tabi diğer cevap yazan iki kişinin dedikleride düşündürücü değerlendirmeye almak lazım. peki siz hiç bunları konuştunuzmu sevlinizle, ona sebebini sordunuzmu, sınırlarınızı söyleyip sadece bu kadar bunları istiyorum, amacım azıcık tutku heyecan dediniz mi ? bi sorun konuşun bakalım kendini nasıl savunacak ne diyecek buna göre fikir edinebilirsiniz. çiftler arasında diyalog önemli sonuçta.

 4. 3

  Utanıyordur belki.Yada evlenmeden bu tür şeylere bulaşmak istemiyordur.Her erkek aynı değildir.

 5. 4

  Adamın penisi kısa olduğu için kaçabilir başka psikolojik sebeplerde olabilir aile yetiştirme tarzıda olabilir

Bir cevap bırakın