sevgilim oral seksi çok uzatıyor ve uzun süre boşalmıyor

Soru

merhaba arkadaşlar, sevgilimle sevişmelerimiz dokunma öpüşme vs ile başlayıp, birlikte soyunduktan hemen sonra sevgilim oral sekse geçiyor. yarım saat bazen 15 dakika hiç aralıksız. girsin diye bekliyorum, ne yaparsam asla onu oradan alamıyorum. bana kendimi evet çok hoş hissettiriyor ama artık bende cinsel birleşmeye geçmek istiyorum. erken boşalma sorunu yok. aramızda 12 yas var ben 26, ise o 38 yaşında. bu yaş olayını dert ettiği için beni bole mi tatmin etmeye çalışıyor ? ilk birleşmemizde hiç boşalamamıştım ben gerginlikten, canımda oldukça acımıştı ilk seferinde. sonralarda bole bişi yasamadım. o zaman çok fazla bunu dert etmişti. sonrasında bu durumu zaten aştık. ben bu sevişme olayında oral seksi bu kadar uzun tutmasının sebebinin, aramızdaki yaş farkını takıyor, bana yetemeyeceğini falan mi düşünüyor acaba diye düşünüyorum ?? birleşmeye geçtiğimizde de 45 dakikadan önce asla boşalmaz.

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  erkeklerde ilerleyen yaşlarda kendini yetersiz hissetme durumu olabiliyor, özellikle bu duurm geç boşalan kişilerde daha çok görülüyor. geç boşalma sorunu varsa haz kaybı yaşıyordur, haliyle zaman kazanmak için okşar yalar öper falan filan zaman kazanmaya çalışır. perfomans endişesi de yaşamaya başladıysa bu gibi süreçler çok daha fazla uzar ve kadın bu durumdan sıkılmaya başlar. işin daha kötü yanı bu durum ilerleyen yaşta depresif hale gelebilir. sonunda bu stresten yorulup pes eder ve mücadeleyi bırkabilir. şöyle bir benzetme yapabiliriz, naylon çorapta küçük bir hasar olursa, oradaki orgü gittikçe açılır ve dağılmaya başlar sonunda kocaman olur kullanılmaz hale gelir çöpe atarsın. bir bireyde içinde en küçük şüphe bile varsa bu zamanla kocaman bir korkuya dönüşür ve uzaklaşamya başlar, sonunda o kişiyi kaybedersin.

 2. 11

  imkan varsa aynını sen ona yap o yapmadan önce bence o kadar uzun tutamayacaktır 😉

 3. 2

  adam aşırı efor sarfediyor, buda demek oluyor ki size söylemesede, belli etmemeye çalıştığı, endişelendiği sorunları var. bu sebeple yaşanması gereken şeyleri aşırı abartarak kendini güçlü göstermeye çabalıyor. ideal cinsellik erkeğin kadını ve aynı şekilde kadının da erkeği iyi anlayabilip buna göre hareket etme biçimi ile ortaya çıkar. oral yapmaya başlarsın ve partnerinin tepkilerini iyi anlayacak kıvama geldiğini bir sonraki aşamaya geçmen gerektiğini bilirsin. eğer ki bir yere takılı kalıyorsan sorun var demektir. sizin dediğiniz gibi kendini yetersiz hissedebilir, sizi orgazm edeceğim diye abartı davranıyor olabilir. gerçi yaş farkı olan ilişkilerde elinde sonunda uyumsuzluklar ve ayrışmalar baş gösteriyor. sonunda herkes kendine uygun olanını aramak için yollarını ayırıyor.

 4. 2

  adam kendini yetersiz hissediyorsa farkında olmadan bazı konularda aşırılık görebilirsiniz. misal öz güveni olmayan korkak erkekler daha çok bağırır daha çok diklenirler. bir insanda bir aşırılık görüyorsan mutlaka temelde bir sebebi vardır.

 5. 3

  başta yaş farkı sorun değil gibi geliyor ama çiftlerden birinin yaşı ilerledikçe cinsel sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor. yaşlanan kişi isteksizleşirken, genç olan cinsel arzularını tatmin etmekte yetersiz kalan yaşlı kişiden soğumaya, kendiniz mutlu edecek birini aramaya başlıyor. yaşlı kişi ise artık yaşım kemale erdi, bu saaten sonra tüm bunlar boş geliyor deyip mücadeleyi bırakıyor. zamanla önceliğinde huzur arıyorum diye düşünmeye başlıyor. işe tam bu ara sürçte de kendini yetersiz hissedenler aşırı efor sarf ederler. buda bir yere kadar sonunda yorulup mücadeleyi bırakacaktır.

 6. 2

  o adamda iş yok, seks yapamyı bilmiyor, kendi kafasına göre takılıyor. kadını bıktırıyor heyecanını kaçırıp seksten soğutuyor. ben @alpha-woman dedikerini çok yerinde buldum. kadın, sonunda bu adamdan bıkar bencede. kadınlar kendilerini anlayan ve mutlu edebilecek erkekleri tercih ederler.

 7. 2

  eşin 1 kere boşamana kadar sen 2-3 kere boşalırsın dahah ne istiyorsun 🙂 milletin arayıpta bulamadığı 🙂

Bir cevap bırakın