çok mastürbasyon yapıyordum sert olmamaya başladı

Soru

mrb arkadaşlar ben 27 yaşındayım. cinsel isteğim yüzünden çok mast yapıyorum. ergenlikten beri bazen günde 3-4 kere yaptım. son 2 yıldır penisim tam sertleşmiyor yumuşak kalıyordu buna rağmen mast yapmaya çalışıyordum. doktora gittim ne yaptın kendini bitirmişsin, penis değil demir olsa dayanmaz dedi. çok korktum mast yapmayı bıraktım ama hala eskisi gibi tam sertleşme olmuyor. bi yandan mast yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum canım çok istiyordu, bende farklı mast teknikleri ararken analını parmaklayarak boşalanları gördüm. tabi denedim birkaç kere, sonra pişman oldum, yine dayanamadım birkaç kere daha yaptım derken anal mast yapmaya başladım. en son penis kilidi ve dildo aldım bunları kullanıyorum. kendimi bir türlü sakinleştiremiyorum, bu sefer penis kilidi takılıyken dildo ile analdan tatmin oluyorum. hatta bu daha kötü oldu penisim hiç kalkmak istemiyor, sanki artık aktifte olmak istemiyorum, pasif olma eğilimindeyim gibi hissediyorum. kafayı bozmaya başladım. benimkisi psikolojik biz bozukluk mu tedavi olmak istesem nereye gitmem lazım, tedavi olabilir miyim, kendimden korkuyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. geçmiş olsun diyeyim ama durumun vahim görünüyor. gerçekten psikolojik tedaviye ihtiyacın var. psikolojik tedavi başarılı olur kafayı toparlarsın ama ereksiyon sorunu için işin zor eskisi gibi olmaz. yıllarca aşırı mast yapıp kendini mahvetmişsin. şimdi bide farklı tatmin diye anal mast yapmaya alışmışsın. alışkanlık yapmış şeyleri terk etmende zaman alır. sabırlı olmalısın. sertşeme için belki ereksiyon hapları kullanmayı deneyebilirsin. anal tatmini de kendi iradenle bırakabilrisin onun içinde çare hap tedavi yok. sabırlı olman dayanman yapmaman lazım.

  2. kendini tutup uzun süre yapmaman lazımki vücudun tekrar sperm üretsin ilaçlar da alabilirsin ama en iyi iradeni kullanıp doğal yönden halletmek

  3. @kavaya psikolojiyi toparla. sigara içiyorsan bırak ve spora başla. hafta en az bir gün bacak çalış. ağırlıkları zamanla arttır. mastürbasyon orucuna gir. toparlarsın. bu arada sana ulaşabilirim?

Bir cevap bırakın