nişanlımın biseksüel olduğunu öğrenince ayrıldım

Soru

selamlar, geçen sene nişanlanmıştık ve bu yaz evlenmeyi planlıyorduk. benim aptallığım işte nede olsa evleneceğiz diye ilişkiye girmeyi kabul ettim. sonrasında daha çok yaptık. tabi bazen ilişkide garip hareketleri vardı benim dikkatimi çekti. bende başka bir kız mı var diye şüpheleniyordum telefonunu o yokken karıştırdım. bir gay sitesine üyeliği vardı girip mesajlarını okudum elim ayağım titredi. pisliksin dedim ayrıldım. aylardır peşimde dolaşıyor, biseksüelim ama geçmişte kaldı senle nişanlandığımızda bıraktım bir daha hiç yapmadım senden başkası olmadı diyor. barışmak istiyor pişmanım geçmişimdekileri değiştiremem seni seviyorum asla geçmişteki hataları tekrarlamam diyor. hem ondan çok nefret ediyorum ama onu da düşünmeden duramıyorum. bir insan gerçekten pişman olabilir mi, bu yaşantısını bırakabilir mi, yıllar sonra yine geçmiş hayatını özler dönüş yaparsa ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  zor işler bunlar bize soruyorsunuz ama asıl karar vermesi gereken sizsiniz. bireysel fikrimi sorarsanız, ben affetmezdim, bu kişiyle nişanlanmaz evlenmezdim. çünkü böyle işlere bulaşanlar illa rahat duramıyor yine aynı bataklığa geri dönüyorlar. bir kere pişman olup geçmişi geride bırkan kişi sayısı inanın çok az. bu sebeple riske girmez onu bir daha hayatıma dahil etmezdim. başkalarıın düşünceleri farklı olabilir ona birş ey diyemem, ben istemezdim. bence mümkünse yeni biri ile temiz bir başlangıç yapın.

 2. 2

  eğer seviyorsanız bir hattasını yakalamadıysanız ‘’aldatma’’ gibi şimdi onun tarafından düşünün bu sitedede örnekleri var herkes yönelimleriyle barışık durumları farklı biseksüel diye sizi aldatıcak demek değil yada sizi sevmiyor demek değil bu size kalmış ben size kendi fikrimi söylemem çünkü sen ben farklı kişileriz düşüncelrmz farklı bu yuzden bunu kendinle çöz kalbini dinle….

 3. 1

  senin bileceğin iş ama alışmış kudurmuştan beterdir hesabı yine aynısını yapabilir. eğer biseksüel olması seni rahatsız ettiyse, o zaman en doğrusu ayrı kalmanız. @licifer dediği gibi sevip sevmemek ayrı şeyler. cinsel tercihleri sana uymuyorsa tiksinti geliyorsa herkes yoluna baksın, zararı yok böylede kabul edebilirim gelecekte yaşanacakları da affedebilir kabul edebilirim diyorsan barışın. son karar senin. gerçi daha en baştan samimi olsa seninle evlenene kadar ilişkiye girmez beklerdi. buradan da biraz cinselliğe düşkün olduğunu, yarın öbür gün yine seni kolayca gözden çıkarabileceğini anlayabilirsin. yani ben böyle değerlendirdim.

  • 2

   şimdi tabiki de öyle ayrı olması onun için daha iyi ya bilmiyorum açıkçası ama şöyle birşey söyleyeyim ben de sadece kızlardan hoşlanırım erkeklerden değil.

  • 3

   eğer kendine hakim olabileceğine inandıracak bir duruşa sahipse erkek arkadaşınız ve siz ona güveniyorsanız cinsel ilişkiniz de yeterince karşılıklı tatmin sağlıyorsa bence heves etmeyecektir.

 4. 4

  zaten birisi bu işleri denediyse demek ki o kişi bunu normal karşılıyor ve yapmaktan rahatsız olmuyor. haliyle ne kadar bıraktım bir daha yapmam dediyse, baştan nasıl yaptıysa aynı şekilde aynı kafa ile yine yapacaktır. bunu çevremde tanıdığım kişiler çok gördüm. biseks bir erkekle evlenmek birlikte yaşamak sana dokunmayacaksa kabul edebiliyorsan devam edin. bu düşünceler sana uymuyorsa ters geliyorsa o zaman hiç uzatmatya düşünmeye gerek yok, herkes kendi yoluna gitsin.

 5. 2

  biseksüel bireyler tavşan gibi olurlar, her an herkesle seks yapamyı arzularlar. hem duygusuz hemde vurdum duymaz olurlar. onlar için her şey düzüşmekten alınan zevkten ibarettir. kadın erkek fark etmez, onları akıl mantık değil şehvet yönetir, dolayısı ile sözlerine güvenilemez. kusura bakmasınlar, ben aksini göremedim, tersini kanıtlayan birini tanımadım. eğer çiftlerden biri bu konuda olumsuz düşünüyorsa o birliktelik sürmez çünkü bir birine tahammül edemezler. bu kafada yani biseksüel iki birey bir birini bulmuş çift olmusşa o zaman çok iyi anlaşılarlar, boş kalınca kiminle düzüşsek diye hesap yaparlar. benim anladım sen bu işe kızıyorsun ve ters açıdan bakıyorsun, bu durumda ayrılmanız isabet olmuş. bence daha da barışmayın. kendinize uygun bir eş adayı arayın.

  • 1

   harika bir paylaşım katılıyorum sözlerinize. bence de iyi düşünmeli sonrasından da ayrılmak var bu yüzden hiç başlamadan bitmeli

 6. 2

  insan ne olursa olsun prensiplerinden taviz vermemeli. ayrılarak doğrusunu yaptınız. ben olsam ben de aynısını yapardım. çünkü sizin güveniniz bir kere sarsılmış. bunun arkası da gelir.

Bir cevap bırakın