vajinam büyük ve kabarık

Soru

etek giymeyi sevmiyorum sebebi de rahat edemiyorum. kont pantolon giyiyorrum. fakat benim vajinam biraz büyük kilolu değilim anatomik yapsı öyle ve vajinanım çizgilerinin belli olmaması için ne yapabilirim.

Cevaplar ( 2 )

  1. selamlar, gereksiz şeylere kafayı takıyorsunuz, son dönemde hiç çaba göstermeden trend olan bir durum bu. kimileri saklamaya çalışırken kimileri tam aksine daha kabarık daha gösterişli yapmak için çaba sarf ediyor, kabarık görünmesi için bu şekilde gösteren tayt, pantolon, bikini, çamaşır gibi ürünler alıyor. kaldı ki bu dert edecek bir şey değil. pantolon tercihlerinizi biraz daha kesimi rahat modellerden seçin, özellikle düşük bel olmasın, likrasız düz kesim pontonlar daha iyidir. yine adet olmadığını günlerde de pantolonun içine bir ince ped koyarak bu sorunu aşabilirsiniz. hatta youtube videolarında bu gibi sorunlar için çözümler sunun birçok video var, isterseniz birde onları izleyin.

  2. slm 29 yaşında erkeğim aksine bence dar şeyler giymiş bacak arası kabarık görünen kızlar acayip şekilde ilgi çekici ve tahrik edici geliyor. aslında sevgiliniz yoksa tanışmak konuşmak isterseniz özel mesaj yazarmısınız

Bir cevap bırakın