geç boşalma ve büyük penis sendromu

Soru

merhaba geç boşalıyorum yalnız bayan benden önce boşalıyo ama ben öylece kalıyorum tatmin olmadan bana zararı oluyomudur bayanların bır kısmıda korkuyo büyük olmasından ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  Gardaş boşver bu saatten sonra dert ettiğin şeye bak isterse kupsun pompala geç. Cinselliğin çoğu gitmiş azı kalmış. Biladerim var onunda alet büyük, baştan gençlikte hava atıyordu büyuk diye sonraları zevk alamama cinsel isteksizlik sertleşme sorunları boşalma düzensizlikleri falan derken siimdi yasi 49 adamın sekskle işi yok alet kalmıyor zevk alamiyor. Yazlık aldı emekli oldu kariyi boşadı bahçede domates biber salatalık ekip keyfe keder gününü geçiriyor. Sende çok takılma bu gün ne kadar oluyorsa yap, nerede trak orda bırak. Hem zaten insan bıkıyor be gardaş.

 2. 3

  benimde bir arkadaşım var boşalmakta gerçekten çok zorlanıyor. bunun için birkaç kere doktora gitti, dediklerine göre penisin büyük olması yüzeyindeki belirli sayıda olan hassas sinirlerin daha geniş alana dağılması sonucu alınan zevk azalır, böylece boşalma zorluğu ortaya çıkar. diğer yönden penis kısaysa aşırı zevk alınır bu sebeple çabuk zirveye varıp erken boşalmaye neden olabilir. büyük penisin diğer olumsuz yanı zamanla bünyenin yıpranmasyıla damarlardaki kanı tutmakta zorlanır ve peniste yumuşama olur, bir nevi ereksiyon kaybı yaşanır. penis eskisine yani gençlik zamanlarına göre yaşlandıkça tam sertleşemez dik durmaz hale gelir.

 3. 3

  geç boşalan erkek iyidir ama aşırı geç olması zevkin kaçmasına sebep olur. birde tam bir vajinal temas için penisin aşırı büyük olmaması lazım. zaten yapılan çalışmalarda bu ortaya çıkmış. küçük penis sorun, büyük penis daha bir sorun diyorlar. büyük penis porno sektöründe işe yarar.

 4. 2

  Oltayi guzel yere atmis bekliyor hadi hayırlısı….:)………..

Bir cevap bırakın