karım büyük ve kalın istiyor

Soru

son zamanlarda içimdeyken hissetmiyorum diyor karım buda kafama takılıyor penis boyum 17 cm kalınlığı 5cm falan daha büyük daha kalın olması lazım diye tutturuyor büyükçe realistik dildo alsam sizcede ona yeterli gelirmi penisimi büyütmeme ihtiyaç varmı karımda vajinasında hissizlik diye bir sorun olabilirmi

Cevaplar ( 11 )

 1. 8

  büyük ve kalın penis bir çok bayanda tercih sebebi olabiliyor

  • 4

   Hangi kadin bir seyden memnun kalmiski heykelini dikelim 🙂 hep daha daha daha fazlasini istrler

 2. 4

  İlişkide heyecan arıyor.

  • 4

   bence de heyecan arıyor, farklı bir fikir olarak dildo alın, seks yaparken aynı anda dildoyuda kullanın daha çok zevk verecektir.

 3. 2

  sanki erkekler daha daha daha fazlasını istemiyorlar bir tek kadınlar mı hep daha fazla istiyor:):):)

  • 11

   Iyi sevismeden ve uzun sureli fantazili bir seksden memnun olan kadindan dahasi nedir gereksiz. Fakat kadinlar buyuk olsun der onu bulur kalin olsun der onuda bulur e killisi olsun der onuda bulur e uzun boylu olsun der genc der olgun der bilmem ne der der der bitmezki :))

 4. 3

  gına geliyor kimi zaman büyük kalın takıntısından egosundan. 17x5cm gayet yeterli ve iri bir penis bu bile kesmiyorsa arada iyisimi siz fisting yapın o zaman daha çok hissedecektir. belkide vajinal his haybı gibi bir sorunu vardır.

 5. 4

  merhaba, çoğu zaman ilişkide cinsel tatminsizlik durumu oluşur. böyle bir durumda kadın tatmin olup rahatlayamaz, haliyle bir şeyde eksik arar sizde de eşiniz penisin yetersiz geldiğini düşünmeye başlamış. muhtemelen sorun verimli bir cinsellik yaşamıyor olmanızdan kaynaklanıyor, daha anlaşılır tabirle kadını evire çevire zevkten dört köşe etmeyi başaramıyorsunuz. siz iyi bir performans sergilerseniz cinsellik sonunda kadın yorgunluktan baygın baygın yatıyorsa, yetersiz geliyor zevk alamıyorum falan demez, tek düşündüğü ne seks yaptık ama süperdi olur. o sebeple dildoyu falan boş verin doyurucu seks nasıl yapılır bu konu üzerinde biraz yoğunlaşın.

 6. 4

  Relastik kılıf al kallın ve uzun olandan

 7. 4

  bende katılıyorum kardeşim bu tip şeyler çok boş muhabbet, inceymiş kalınmış hep bahane. kendinizi boşuna yoruyorsunuz.

 8. 3

  benzer bir sorunun sorulduğu yere yazmıştım burayada yazayım. yeni evliyken karım da daha büyük daha kalın istiyorum diyordu. sonra sebebini kendi söyledi daha önceki ilişkilerinde büyüğe alışmış. eşindede böyle birşey varmı diye sor.

Bir cevap bırakın