uzun seks süresi için mastürbasyon yapmamak faydalımı

Soru

Arkadaşım mast yapmazsan daha uzun seks yapıyorsun dedi bu doğru mu bilemedim ve bi sarayım dedim bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Cevaplar ( 4 )

  1. Evet mast erken bosalmaya neden oluyor

  2. bence uzun dakikalarca seks yapmak için daha önceden mast yapmamak gerekli olduğunu düşünmüyorum biraz şehir efsanesi gibi gelebilir ama 1 saate yakın seks yapabilen kişiler var bunlar tam boşalacağı zaman zevki yarıda kesiyor hatta bunu 2-3 kez tekrarlayabiliyor aynı şekilde masturbasyondada böyle neyi nerde yapacağını iyi bilmek yönetmek gerekiyor

  3. merhaba, mastürbasyon yapmak demek biriken cinsel enerjiyi atmak deşarj etmek etmek için elle tatmin olmak demek. eğer siz enerjinizi biriktirmeyip boşaltıyorsanız, gerçek ilişkiye başlayınca ilişkiyi yeterince uzun sürdürecek enerjiniz kalmaz demek. bu durumda kısa sürede ilişkiniz hemen bitecektir. cinsel arzularımızın kölesi olmayı kendimizi kontrol edebilmeyi enerjiyi verimli kullanabilmeyi başarmalıyız. yoksa cinsel hayatımız kötüye gider başarısızlıkların yazıldığı karalama defterine döner. ki bundan normal hayatımızda etkilenir mutsuzluklar hiç eksik olmaz. bu sebeple unutmayın, herşeyi dengede götürmeyi başaracak güç içimizde ama biz bunu kullanmıyoruz.

  4. Sekten önce masturbasyon yaparsan daha geç boşalırsın

Bir cevap bırakın