erkeklerde masturbasyonu uzatmak için penis halkası kullanmak

Soru

arkadaşlar 22 yaşındayım sevgilimle seks yaparken aldığım zevk harika. Kaçak göçek buluşup cinsel ilişki yaşıyoruz. Haftada ortalama olarak 3-4 kez istekli oluyorum. Bu isteğimi de elle 31 çekerek halletmeye çalışıyorum. Bir sitede okudum penis halkası kullanmak mastürbasyondan alınan zevki hem artırıyor hem de mast süresini uzatıyormuş etrafımda bu konuyu detaylı bilen olmadığı için buraya soru olarak yazıyorum, Herkese teşekkür iyi akşamlar.

Cevaplar ( 4 )

  1. penis halkası doğru kullanıldığında ve doğru takıldığında penis halkası penisin dip kısmının etrafını çeviren bir bant olarak düşünebiliriz. halka, penis içindeki kan dolaşımını kısıtlayarak penisin sertlik süresini uzatır. penis halkalsıı penisi dibinde, kökünü çepeçevre sarar ayrıca hem penisin hem testislerin etrafı sıkıca kuşatır. bu sayede penis içindeki kan akışının penis dışına gitmesini kısıtlayarak sertlik süresini uzatacaktır penis kanla dolduktan sonra, kanın penisi terk etme hızını azalır ve penisin daha uzun süre sert kalmasını kolaşlaştırır. bende penis halkasını her zaman benim kurtarıcım olmuştur. birçok erkek mastürbasyon ve icinsel lişki sırasında sertlik sürelerini uzatmak için penis halkası kullanmasını şiddetle öneririm. ayrıca bir partneriniz varsa mutlaka titreşimli olanını kullanın. vibratör etkisi yapıyor. erkek içinse vibratörsüz olanını tercih edin çünkü boşalma daha hızlı oluyor o titreşimden penis çabucak kendini bırakıyor, salıyor

    • bende geç boşalma sıkıntısı var. titreşimli olan penis halkası erkekte boşalma süresini kısaltır mı?

    • @by_soru uzatır yada kısaltır demek zor. çünkü bir sorun varsa bu sorununda sebebi vardır. eğer sebebini giderecek bir çözüm bulmuyorsanız sorun devam edecektir. geç boşalmanın sebebini araştırmak incelemek lazım. en güzeli bu konuda doktora gitmeniz ve tetkik yaptırmanız. yoksa laf olsun diye kısaltır kısaltır kullanın siz demenin anlamı yok. gerçi çok bir para da değil bu halkalar merak ediyorsanız ne olacak diye alın bir tane deneyin.

  2. halka kullanmak ereskiyonu daha uzun süre korumaya faydası oluyor. bir tek bu açıdan işe yarıyor. lakin mastürbasyon yapamıyorsanız penis iniyorsa demektir ki gerçekten mast yapmak istemiyor, kendinizi mast yapamya zorluyorsunuz demektir. hem mast yapmak size birşey kazandırmadığı gibi aksine daha çok zarar veriyor. şimdilik sorun yok gibi görünsede gelecekte başınıza çok dertler açılacak, erkeklik kuvvetiniz azlacak, yana yakıla çözüm arayacaksınız ama hiç bir şey çare olmayacak.

Bir cevap bırakın