önereceğiniz kaliteli prezervatif hangisi

Soru

Daha önce prezervatif kullanmadım yarın alıp denemek istiyorum. En iyi kondom, en güvenilir, en iyi prezervatif hangisi? Bir de çeşitleri varmış uzatmalı, geciktirici, tırtıklı, kokulu, vs. Hangi prezervatif markasını tavsiye edersiniz, hangisi daha iyi? En çok tercih edilen, kaliteli prezervatif önerileri istiyorum, tavsiye verir misiniz? Benim için prezervatifin güvenli olması en önemli şey, bu bağlamda en güvenli prezervatif önerilerinizi de bekliyorum.

Cevaplar ( 3 )

  1. bunuda sormaya gerek yok, ne alsan işini görür, hatta interntte karışık prezervatif set satanlar var, tırtıklısı, kaydırıcılı, ekstra ince, kokulusu, geciktiricili falan derken tüm çeşitlerin olduğu setler var 50 lira falan onlardan alabilirsin. 2000 li yıllardaki gibi ilk kullanımda delinen dandik prezervatif kalmadı, hangisini alsan artık en ucuzu bile kaliteli iyi işgörüyor.

    • karışık çeşitlerin olduğu setler güzel fikirmiş, ben daha çok kokulu olanlarını sevdim, hele kir keresinde çikolata kokulu almıştım o kadar muhteşem kokuyordu ki canımı istetti, seksten sonra gidip marketten 3-5 çeşit çikolata almıştım keyfe keder..

  2. merhaba, hep bir en iyisi takıntısı var bizde. lakin gel de anlat bizim en iyisi dediklerimiz hep bir markadan ibaret, marka olmayan ve çok iyi olan birçok alternatif varken biz en iyi olanın markalar olduğunu sanıyoruz. en üst raflara değil bazen alttaki raflara eğilip bir bakın orada hiç fark etmediğiniz çok iyi şeyler keşfedebilirsiniz bunlara bir şans verin. daha fazla diyecek bir şey yok zaten arkadaşlar güzel önerilerde bulunmuşlar.

Bir cevap bırakın