sıvı sabunla şampuanla 31 çekmek zararlımı

Soru

mast sırasında aldığım hazzı arttırmak için değişik şeylerle 31 çekiyorum. daha önce zeytin yağı bebe yağı vazelin falan kullandım çok iyi olmuyor bide temizlenmesi zor. bunun yerine el sabunu bide şampuan kullandım çok daha güzel zevkli oluyor temizlemesi de kolay oluyor banyoda isteyince yapıyorum. yalnız penis bazında kızarma yanma oluyor neden ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  kuzum daha gençsin acemisin bilmiyorsun sabunla şampuanla falan mastürbasyon yapılmaz. içeriğindeki kimyasal maddeler penisi tahriş eder dokuda ki hassasiyeti köreltir. gelecekte penisiniz odun gibi hissiz olur zevk alamazsınız. eğer kayganlık seviyorsanız bunun için kaydırıcı krem kullanın. büyük marketlerin hepsinde prezervatif reyonlarının yanında bulabilirsiniz. hemde fiyatları gayet uygun. isterseniz internetten alın. saçma size zarar verecek şeylerle mast yapmayın.

 2. 9

  Ben çok seviyorum ya sanmıyorum zararlı olduğunu. He ama bilimsel zararları vardır orasını bilemem

 3. 3

  şampuan olsun, sabun olsun bu tip ürünler temizlik grubu içerisinde asit bazlı maddeler yer alır. bu maddeler ciltteki yağı ve dokuları çözündürüp kurumasına sebep olur. haliyle dokuların ölmesine sebebiyet verecektir. sonrasında vücut daha dayanıklı olmak için sert ve daha hissiz bir doku üretir buda ilişkide alacağınız hazzı hissiz azaltacaktır. anlayacağınız bu gün size zevk veren tüm bu hatalar gelecekte hissiz hiç zevk alamadığınız odun gibi bir penisiniz olmasına sebep olur. zevk olmazsa haz olmaz ereksiyon sertleşme olmaz sonunda başarısız bir erkek olur çıkarsınız. günümüzde bir tane su bazlı kayganlaştırıcı alamayacak erkek yoktur. yok yere saçma şeyler yapıp temizlik ürünleriyle fantazi yapmaya çalışmayın, gelecekte bedelini ağır ödersiniz.

  • 3

   ben bu bilgileri bilmiyordum 3 gün ard arda yaptım yara oldu bayağı bi . İyileştikten somra bir daha yapmayacağım tanşki ama ben şu an bişey kaybetmiş mi oldum yani zevk açısından yoksa bir kereden bi sıkıntı olmaz diyebilir miyiz ?

 4. 3

  acemilik işte kuruyup şeyin kopacak elinde kalacak haberin yok. başka temizleyici var mı mast yapmadığın, yeni sarı-güç diye bişi çıkmış bide onu dene istersen belki daha çok zevk verir ha ? günümüz de 30 lira verip bir kaydırıcı alamayacak adam kaldı mı yahu, hangi devirdeyiz, taş devrine döndüysek kaydırıcı niyetine çamur kullanak 🙂

 5. 3

  Ph dengesi yani deri açısından bir zararı olabilir ama onun dışında bir bilgim yok

Bir cevap bırakın