testis sıkma ezme ısırma yalama vurma gibi işkenceler yapmak

Soru

herkese iyi günler, erkek arkadaşım dominant olmamı istiyor, bende ona dikte edip işkence uyguluyorum. tabi abartmadan sınırında yani. mesela testislerinden çok zevk alıyor, elle sıkmam biraz ezmem yada ısırmam onu deli ediyor, lateks eldiven giyip bir elime testislerine masaj yaparken diğer elimle anüsünü parmaklıyorum, boşlamak için yalvartılıyorum, sonunda sıcacık avucumun içine boşalıyor. ikimizde çok hoşlanıyoruz böyle şeylerden, banda ayrı bir haz veriyor onu kıvrandırmak, yavru köpek gibi gözlerimin içine bakması titremesi. yalnız bazen şişme oluyor, adama birşey olmasın diye çekiniyorum. testislere vurmam sert davranmam erkeğe zarar verir mi ? tabi abartı olmayacak şekilde ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  testisler erkeğin en hassas yeri. korunaklı olması darbe almaması gerekli. sizin fantaziniz bence biraz fazla sert, tabi tercih meselesi siz bilirsiniz ama bu şekilde sürekli fantazi yapmak erkeğe gelecek zaman için zarar verebilir.

 2. 5

  elemanın çocuğu olmayacak 😀😀 bir de bu ara erkeklerde anüs parmaklatma moda oldu çok saçma

 3. 10

  testisler erkeğin önemli organı, çünkü sperm üretimini özü burada. eğer zarar görürse @ertugrul dediği gibi çocuğu olmaz. tabi bilemem belki adamın penisle çocukla işi yoktur isterse kopsun diyordur bundan keyif alıyordur bişi diyemem. yine sağlık açısından zorlamyın, tadında kalsın derim.

 4. 3

  hayalar çok önemli. vurmak yerine okşasanız öpseniz mıncıklasanız adam daha zevk alır.

 5. 5

  testisler çok hassas olduğundan dolayı dikkatli olmanız hatta yapmamanız bence önemli bir şey

 6. 5

  aşırı sert yapmadığınız sürece sıkıntı olmaz. dozu ayarlamak gerekir hafif orta şiddet bir şey yapmaz. bende yıllardır sahibe kızlara hayalarımı tekmeletip dizlettiriyom tabi dozunu kaçırmıcak şekilde benim hayalarım çok kez şişdi morardığı bile oldu.şişme darbe aldığı için bir şey olmaz dozunu kaçırmadığınız sürece. bende çok severim kızlardan hayalarıma diz yemeyi ezdirmeyi.

 7. 3

  bence abartmayın adamı top edersiniz (: toplar hassastır patlar bak (:

Bir cevap bırakın