ateşli bir cinsellik sırasında oluşan boyun morluğu

Soru

merhaba internette, sosyal medya sayfalarında vs benzer bazı yerlerde görüyorum. sevgililer birbirine sekste yaptıklarıyla oluşan morluklar, mesela boyunda morluk nasıl oluşuyor ? sevgilim yapmamı istiyor, bilmediğim için soruyorum. şimdiden cevapladınız için teşekkürler.

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    bunu yapmak bir maharet değil, dolayısı ile özenti olmamalı, bu bir dövme değil, bir aksesuar değil. bildiğiniz küçük kılcal damarların patlaması, dokunun ezilmesi zarar görmesi sonucu o bölgeye kanın yayılması ve kararması soncu oluşan sağlık sorunudur. sert cinsellik esnasında, sıkıştırma ezme, vurma, çimdirme, ısırma, sıkma yada emme vakum yapma gibi durumlarda oluşan ciltteki tahribat ve travmadır. sekste oluştuğundan çok kadının şiddet gördüğünü düşündürür. kadınlar ve partneri için buda aşağılayıcı bir durum olur.

  2. 2

    sevgilin az biraz mazoşist ruhlu olabilir.. istiyorsa yap.. sonuçta haz alıyor ki istiyor.. ama abartma.. bir de görünmeyecek yerlere yapmaya gayret et.. boyuna yapma mesela.. ama göğüs kenarları altları ya da gerdan kısmına yap.. biraz mantıklı olmak lazım.. heyecan ve zevk için de millete teşhir olmaya gerek yok..

  3. 4

    boyun morluğu yapıcam derken boğazını sıka sıka kızı boğmayasın bide. genelde kadınlar utandıkları için bu morlukları kapatmak içni çaba gösterirler. kıyafetle olmuyorsa yara bandı yada o bölgeye uygun makyaj malzemesi ile kapatmaya çok belli etmemeye çalışırlar. dikkat et morluk falan derken fotoğraflarını çeker kenara koyar, yarın ayrılırken hakkında sana karşı kullanır, ilişkide sürekli şiddet gördüm der resimleri gösterir, hadi ayıkla pirincin taşını, yok fantaziydi kendi istediydi yemezleri anlatmazsın. azıcık uyanık olmak lazım.

Bir cevap bırakın