karım beni takma penisle arkadan yaptı

Soru

3 yıl önce sevgiliyken ben onun ayak kölesiydim. eşim benden 2 yaş büyük cinsel deneyimi daha fazla bende fırsattan istifade ona bırakıyorum kendimi. bana kölelik yaptırıyor. zamanla birbirimize tutku ile bağlandık ve evlendik. evleneli 7 ay oluyor cinsel hayatımız çok heyecanlı şekilde devam ediyor.  hafta sonu çokta hoşuma gitmeyen şeyler yaşandı. erotik shoptan takma penis almış. yine her zamanki gibi gözlerimi ve ellerimi arkadan bağladı, ayaklarını yalıyordum ağzıma farklı birşey geldi daha çok aç dedi anladım vibratör gibi birşey ağzıma soktu. bu gece ben senin kocan olacağım demez mi. yok istemiyorum desem de, hoşuna gidecek acırsa bırakırız azıcık deneriz beni kıracak mısın falan ısrarla ikna etti. yüz üstü yattım üstüme çıktı kremleyip vibratörü arkama dayadı zorladı girmiyor bastırdı birazı girdi çok acıdı çıkar dedim tamam sakin ol kendini kasma çıkarıyorum derken birden har diye girdi arkadan. o kadar acıdı ki anlatamam. p soğuk plastik şeyi ban sokup çıkarırken benden daha çok zevk alıyordu, az sonra orgazm oldu. benim popom yırtıldı acıdan çok kötü davrandın diye kızdım. telafi edeceğim söz dedi. geldi dilini popoma soktu yaladı ordan testislerimi penisimi emdi derken öyle bir boşaldım ki içim bir hoş oldu. şimdi asıl sorun şu bu fantaziden nefret ettim kendimi kötü hissettim hiç bir zevk almadım canım çok acıdı. ancak sonrasında arkamı yalaması falan beni çok etkiledi. karmaşık ruh halindeyim. bir taraftan istemiyorum nefret ettim, bir taraftan garip şekilde tekrar denesem mi diyorum. bu arada eşim tamam bir daha yapmayız madem hiç hoşlanmadın canın acıdı dildoyu atıyorum demişti bende at dedim. şimdi hoşuma mı gitti nefret mi ettim karmaşık ruh halindeyim.

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  aranızdaki bir fantazi meselesi, yani siz ayak yalama filan fetish köle sahibe gibi fantazilere yatkın olunca eşinizde bundan hoşlanacağınızı zevk alacağınızı düşünmüş ve böyle bir süpriz yapmaya kalkmış. genelde erkekelr prostat uyarımından keyif aldıkları için onunda sizin hoşunuza gideceğini düşünmesi normal. tabi tercih meselesi hoşlanmamış olabilirsiniz. çünkü bu tip fantaziler biraz extrem sıra dışı olunca herkese uymaz. bu noktada siz karar verin hoşlanmadıysanız yapamyın unutun gitsin. hoşunuza gidiyorsa merak ediyorsanız yada belki bir kere daha denemek istiyorsanız bunu eşinize söyleyebilirsiniz. hem birde dildo atmak neymiş, bedava mı alınıyor bunlar, hemen olmadı diye etmak olmaz. neyse siz yine kendiniz değerlendirin ona göre karar verin. bu arada karar vermek için aceleniz yok iserseniz geniş zamanda düşünürsünüz.

 2. 4

  ön hazırlık olmadan hiçbir şekilde alışmamış bir anüse anal yoldan giriş yapmak her zaman böyle acılı sonuçlara neden olur. kadın yada erkek dildo yada penis ne olursa olsun anüs girişi söz konusu olacaksa mutlaka önce bölgenin temizliği yapılır ardından esnetme faaliyetleri yapılır son olarak da çok yavaş bir şekilde penetrasyona geçilir. birden cart diye girmek ne demek bölgedeki kaslarda ve dokularda yırtılma kanama vs oluşur. ayrıca en önemli nokta kaliteli bir kaydırıcı jel kullanmak işin olmazsa olmazıdır. bir sonraki deneyiminizde bunları göz önünde tutarsanız çok farklı şeyler hissederek farklı hazlar alacağınız dan enim olabilirsiniz.

 3. 4

  arkana masaj yapması ve dillemesi neyse ama dildo ile girmesi doğru değil zamanla anal fissura yol açar ama eşin laftan anlayan biri değil gibi

 4. 2

  bir kez de nazikçe denetin, hoşunuza giderse devam. belki daha az acıtan bir dildo edinirsiniz.

 5. 3

  prostat masajı diye geçiyor gaylikle bir ilgisi yok bilgin olsun 😀

 6. 3

  bence normal ilişkiye dönün ki taşlar yerine otursun. zira siz yavaş yavaş asıl pozisyonunuzu terkediyorsunuz. eşiniz size sadece testis masajı yapmalı. tabi yine de size kalmış @sarac bey.

Bir cevap bırakın