ilk pasif deneyimim çok acılı oldu

Soru

24 yaşında pasifim 3 yıldır görüştüğüm aktif bir arkadaşım var. onunla birliktelik yaşamaya karar verdik. yalnız onun penisi büyük ve kalındı alamadım, ancak penis başı girebildi canım çok acıdı bırakmak zorunda kaldık. ona oral yaparak rahatlattım, ilişkiyi öyle bitirdik. porno filmlerde her şey çok kolay görünüyordu. bizim ne yapmamız lazım, anal acısız seks kremi kullansak işe yarar mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 6

    yine herkesin düştüğü hataya sizde düşmüşsünüz. bir anlık şehvetle heyecanla gaza gelip tam bir anal birleşme yaşamaya çalışmışsınız ama olacak iş değil haliyle canınız çok yanmış. bu gibi fantaziler için aşamalı ilerleme olması lazım. anüsü alıştıra alıştıra genişleterek ilerlemeli yeterli kıvama gelince o zaman tam bir anal seks yaşayabilirsiniz. alıştırmadan kremle yapamya çalışmanız fayda etmez, çünkü lokal anestizik olan bu kremin etkisi geçince canınız çok açımaya başlayacaktır. çünkü anüse ve buradaki işlev gören kaslara dokularar zarar verir yırtılmasına sebep olursunuz. alıştırmadan sert bir anal sekste bu hasar kalıcı o olur iyileşmez. birde sitede anal seks nasıl yapılır konusu ile ilgili bir sürü yazı var onları bi okuyun.

  2. 3

    alıştırman lazım analını plug al tak genişler alışır zamanla

  3. 3

    oyuncaklarla birleşme öncesi alıştır kendini öyleyse. veya düzenli seks yaparsanız acı zamanla geçer zevk almaya başlarsın uzun vadede.

Bir cevap bırakın