ilk defa pegging yapacağım tavsiyelerinize ihtiyacım var

Soru

merhaba arkadaşlar. eşimle dün akşam havadan sudan sohbet ederken birden pegging fantazisi konusunu açtım. nasıl oluyor nasıl yapılıyor diye sordu bende uzun uzun anlattım detayları. tamam madem istiyorsun yaparız sorun değil dedi. şimdi asıl meseleye gelelim. pegging konusunda uzman arkadaşların fikirlerini almam lazım. nasıl bir strapon ile başlamak lazım. yaparken nelere dikkat etmeliyiz. plug kullandığım için anüsüm alışık sayılır o yüzden 18 20cm civarında bişey düşünüyorum. kaydırıcı jel olmazsa olmaz zaten. prezervatif yine mutlaka olmalı diye düşünüyorum. ama atladığım bişey varmı acaba? tecrübeli arkadaşların aktarmak istediği bütün bilgileri almak isterim. şimdiden herkese teşekkürler. bol fantazili zevkli geceler diliyorum 😀😀

Cevaplar ( 5 )

  1. orta halli bir şey tercih etmelisin, 16-18 cm bence yeter, 19 falan belki olabilir ama rahatsız eder. prostatın 10-14 cm aralıkta olduğunu referans alırsak 19 içeri girince prostatı uyarmayı geçer içeride rahatsızlık verir. kullanacağın dildo yumuşak jel gibi olursa aşırı esnek olursa prostatı uyarmaz. daha dirayetli penis gibi sert duran bir model seçin. birde çok ince olamasın, 4-5cm çap olması iyi gibi. ek olarak chastity penis kilidi fantaziye renk katacaktır.

  2. knk çok uzun alma yakar canını beli ince ve kıvrak hatunla yapki acı değilde zevkli olsun bide kayganlaştırıcıyı unutma kolay gelsin

  3. cevaplarınız için teşekkürler. 18cm gerçek penis dokusunda strapon siparişi verdik. bir adet kaliteli 250ml kayganlaştırıcı jel yanında gelecek. aklıma takılan bir diğer konu anal temizliği nasıl etkili bir şekilde yapabilirim. eşim de olsa olumsuzluk olmasını istemem. anın hazzını azaltabilir hatta bitirebilir diye düşünüyorum. temizlik konusunda da birkaç tüyo rica edeceğim.

  4. pugging nedir? nasıl yapılır öğrenebilir miyim? neden yapılır ve ne gereklidir

    • pegging yazarak siteden yada tarayıcınızdan araştırabilirsiniz. kısaca kadının protez penis kullanarak erkeğin anüsüne giriş yapması diyebiliriz.

Bir cevap bırakın