kendi penisini yalamak zevkli mi başkası oral yapıyor gibi olur mu

Soru

bazı kişileri görüyorum kendi penisini yalıyorlar. aslında yapabilsem bende denerdim ama yetişemiyorum. bi sohbet sitesinde konuşurken cd olan bir arkadaş kendi penisini emdiğini yaladığını kendine sakso çektiğini söyledi. nasıl zevkli oluyor mu dedim, hiç bir farkı yok sanki kız yalıyormuş gibi oluyor hatta daha zevklisi diyor. ciddi mi söylüyor emin olmadım ama aklıma takıldı, mesela yaparken hiç tiksinmiyorlar mı ? boşalınca ne oluyor spermin yutuyorlar mı ? çok mu zevkli oluyor ki bunu yapıyorlar ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    açıkçası bence toplumda başarısız bireyler bir kız bulmak sevgili yapmak yerine kendi kendini tatmine yöneliyorlar. tamam cinsel isteği mastırmak için mastürbaasyon yapmak tamam ama bu durum biraz fazlası tatmin olayını geçiyor. sonra gelip sitede görüyorum kendimi gay hissediyorum pasif olma eğilimimi var neden gibi sorular soruyorlar. olmadık şeyler kişinin eğiliminde bozulmaya neden olur. en güzeli bu tip düşüncelerden kurtul, boşver kim ne yapıyor, her koyun kendi bacağından asılacak demişler. sen tam ve başarılı bir erkek olmaya bak, gerisini sal gitsin.

  2. 1

    herkes gibi bende ergenlik dönemimde penisimi yalama çabalarım olmuştu deneye deneye ilk önce uç kısmını dilimi değdiriyordum sonra az da olsa başını yalamışlığım var… bundan 3-4 sene öncesine kadar yapabiliyordum büyüyünce ve haliyle de kilo aldıktan sonra imkansız hale geldi şimdiki aklım olsa tadını çıkartırdım

Bir cevap bırakın