sürülerek kullanılan cinsel istek arttırıcı varmı

Soru

merhabalar geçenler de internette gezinirken azdırıcı krem diye birşey gördüm, penise ve vajinaya sürülünce cinsel isteği arttırıp ateşli seks yapmaya yardımcı oluyormuş. biraz mantıksız geldi ama emin olamadım, acaba böyle bir şey olabilirmi aslı varmı, yoksa aldatıcı reklam gibi birşeymi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  sürülerek kullanılan azdırıcı diye birşey yok, ama sürülerek kullanılan haz yada hassasiyet arttırıcı diye birşeyler var tabi hiç kullanmadım etkisi nasıl bilemiyorum. ancak çokta ahım şahım bişi olmadığını düşünüyorum öyle olsa kapış kapış giderdi.

 2. 3

  burada bence benim fikrimce krem sürüldüğü zaman vajina ve peniste hassasiyet artıyor yani bir nevi masturbasyon gibi düşünün

 3. 2

  en iyi sihirli azdırıcı tatlı dokunuşlar tatlı öpücükler azdırıcı kremler genellikle masaj yapıldığı için etkili

  • 1

   kesinlikle doğru yaklaşım dedikleriniz bir çok ilaçtan çok daha iyidir gerçekten

 4. 1

  işin içinde biraz aldatmaca var gibi. üstten sürülüpte bu denli etki yapması pek mantıklı değil. ama o dedikleri sürülünce bölgesen kan dolaşımını hızlandıran dokunum hazzını hissiyatı arttıran bir etki oluşturabilir. ama genel cinsellik için olmaz bence.

 5. 5

  selamlar, cinsel istek libido ile artışa geçen beyin tarafından tetiklenen bir dizi iç güdüsel dürtü ile başlar ve hazzı referans alarak devam eden bir süreçtir. dolayısı ile eğer sıradan bir masaj kremi ile sevgilinize masaj yaparsanız bu onu erotik olarak uyarabilir cinsel arzularının açığa çıkmasını tetikleyebilir. burada keramet üründe değil masaj esnasında yaptığınız dokunuşlardadır. haliyle bir ürüne atıfta bulunmak isteği kesin arttırıyor demek imkansızdır. kimileri viagara hapına da afrodizyak diyorlar, cinsel istek arttırıcı diyorlar buda değil, viagara cinsel işlev eksikliğini bozukluğunu düzenleyici etki oluşturur. eğer kişi cinsel olarak isteksizse 1 değil 10 tane yutsa yine fayda olmayacaktır. sizde bunun bilincinde olun. her gördüğünüz ürüne çok fazla anlam yüklemeyin.

Bir cevap bırakın