eczanelerde satılan bayan istek arttırıcılar varmı

Soru

slm sevgilim sürekli zevk alamadığını isteğinin olmadığını söylüyor. onun için kullanabileceğim ilaç gibi istek arttırıcı birşey almak istiyorum. internette aratınca çok karışık bir sürü şey çıkıyor. hem internet alışverişiniden çekiniyorum, daha ziyade eczane gibi yerlerden almak mantıklı geliyor. ne marka var adı nedir bilmiyorum, tabi orada da sormaya utandığım içi böyle almak zor. bu şekilde faydasını görebileceğim birkaç ürün yazabilir misiniz ?

yanıtlandı
2 ay3 Cevap622 defa okundu
  • 17

Cevaplar ( 3 )

  1. bildiğim kadarı ile eczanede bu tip ürünler yok. daha ziyade erotik shop yada internet gibi mecralarda bulabilirsiniz. women power hap kullanmıştım bir ara güzeldi, sarı renkli 2li paketlerde hala varmı bilmiyorum araştırmanız lazım.

  2. adını hatırlayamıyorum şimdi bundan 3-4 yıl önce bir bayan azdırıcı vardı sevgilim için almıştım o çok iyiydi eğer hatırlarsam yada bulursam buraya yazarım

  3. merhaba, genelde hap türü ürünleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. eczanelerde bulamayabilirsiniz. internet ve erotik shop gibi yerlere bakmanız daha doğru olur. bunun dışında sevgiliniz zevk almıyorsa bir sebebi vardır ki bu durum ortaya çıkıyor. sorun çözülmeden sadece azdırıcı gibi ürünlerden medet ummak hata olur. sevgiliniz neden zevk almıyor sorun nerde bunu çok iyi inceleyip analiz edin sebebini nedenini bulmaya çalışın. hiç olmadı olası sebepler varsa öncelikle bunları çözerek işe başlayın.

Bir cevap bırakın