eczanelerde satılan bayan istek arttırıcılar varmı

Soru

slm sevgilim sürekli zevk alamadığını isteğinin olmadığını söylüyor. onun için kullanabileceğim ilaç gibi istek arttırıcı birşey almak istiyorum. internette aratınca çok karışık bir sürü şey çıkıyor. hem internet alışverişiniden çekiniyorum, daha ziyade eczane gibi yerlerden almak mantıklı geliyor. ne marka var adı nedir bilmiyorum, tabi orada da sormaya utandığım içi böyle almak zor. bu şekilde faydasını görebileceğim birkaç ürün yazabilir misiniz ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  bildiğim kadarı ile eczanede bu tip ürünler yok. daha ziyade erotik shop yada internet gibi mecralarda bulabilirsiniz. women power hap kullanmıştım bir ara güzeldi, sarı renkli 2li paketlerde hala varmı bilmiyorum araştırmanız lazım.

  • 8

   Örnek olarak Ty, Hb, Çs bulunan mağazalarda ödeme noktasında sadece kredi kartlarıyla ödeyerek varsa indirim fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Böylece her şekilde alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Partnerinizle seks hayatınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 2. 4

  adını hatırlayamıyorum şimdi bundan 3-4 yıl önce bir bayan azdırıcı vardı sevgilim için almıştım o çok iyiydi eğer hatırlarsam yada bulursam buraya yazarım

 3. 6

  merhaba, genelde hap türü ürünleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. eczanelerde bulamayabilirsiniz. internet ve erotik shop gibi yerlere bakmanız daha doğru olur. bunun dışında sevgiliniz zevk almıyorsa bir sebebi vardır ki bu durum ortaya çıkıyor. sorun çözülmeden sadece azdırıcı gibi ürünlerden medet ummak hata olur. sevgiliniz neden zevk almıyor sorun nerde bunu çok iyi inceleyip analiz edin sebebini nedenini bulmaya çalışın. hiç olmadı olası sebepler varsa öncelikle bunları çözerek işe başlayın.

 4. 2

  merhaba bayan azdırıcı ilaçlardan tavsiye edeceğiniz kullandığınız var mı kadın fark etmeden içeceğine atacam suda cayda eriyen olursa daha iyi olur bide varsa nasıl olacağını tarif edebilir misiniz ?

  • 3

   damla türü ürünler işinize yaramaz, çünkü tadı belli olmasın diye çok düşük dolzu olur. eğer işe yarar bir şey almak istiyorsanız hap ürünlerden alın. üstelik gizli vermek neymiş tecavüzcu gibi niyetiniz ne ?

Bir cevap bırakın