cinsel istek arttıran ilaç hap yada damla gebelikte kullanılırmı

Soru

gebeliğin 3. ayını yaşıyorum kocam cinsel isteksizlik için bir şey getirmiş kullanmamı istiyor ancak emin olamadım bu tür şeyler gebelikte kullanılabilir mi ?

Cevaplar ( 4 )

  1. uzman değilim ama kullanılmaz diye biliyorum çünkü bu gibi şeyler kadınlarda horman dengesini bozuyormuş, gebelik döneminde bu istenmeyen bir durum. bence kullanmayın ve kocanıza bunu anlatın.

  2. yok olmaz kullanılmaz, @civciv doğru demiş. çocuğa zararlı diye biliyorum. gebelik zamanında birşey kullanmayın.

  3. kessinlikle gebelki sürecinde doktorun önermediği kimyasal şeyleri keyfi kafanıza göre kullanmayın. eşiniz çok hatalı davranıyor, gebelik sürecinde kadında libido azalması olur buda cinsel isteği olumsuz etkiler. sizi isteklendirmek için ilaç kullanmaya yönlendirmesi yanlış. bu süreçte kendini tutması sabırlı davranması gerekli. gebelikte her gün her saat istediği zaman cinsellik olmaz, bunu bilmesi ve buna göre hareket etmesi gerekli.

  4. merhaba, gebelik ve emzirme dönemi dahil vücuda dışarıdan farklı bir kimyasal ürün alınması doğru değil. önemli durumlarda sadece riskler analiz edilerek faydası zararından çoksa gerçekten çok gerekliyse doktor tavsiyesi ile kontrollü olarak bu tip ürünler kullanılabilir. bunun haricinde kesinlikte dengeyi bozabilecek harici şeyler kullanılmamalıdır.

Bir cevap bırakın