sizce bakirelik ne kadar önemli ve erken boşalma evlenince düzelirmi

Soru

Arkadaşlar benim bir kaç sorum var sizlere göründüğü gibi sağlıklı beslenen düzenli spor yapan bir bireyim sonradan kazanılmış bir erken boşalma sorunum var fakat bazen odaklanırsam geç oluyor bir kaç kişiye sordum hala cinsel bir temasda bulunmadiysan kendini tutamazsın dediler bu sorunla evlenmek istemiyorum sizce kendimi gerçek bir ilişkide denesem ne olur yada bu zamana kadar sabrettim bundan sonra dayansam ne olur bu seferde bu sorun devam ederse evlenince eşimi mutsuz etmek istemem gerçi sevgilim bile yok ama başıma dert oldu bu yardımcı olun 😅ama dediğim gibi eskiden yoktu bir kaç senedir var

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    başksı ne düşünüyor bilmiyorum ama bence bakirelik önemli, adam olan adam, kız olan kız kendini eşine saklar. gerisi hikaye. erken boşalma için her gün bir sürü şey yazıyorlar. şu aralar yapay vajina mastürbatör alıp boşalma kontrolünü sağlmak için alıştırma yapıyorlar. çok fayda gören olduğunu okuyoruz. eğer kendine güvenmiyorsan test etmek için karıya gitmek yerine sende böyle birşey yapabilirsin. genelde hastalık sebebi ile sonradan ortaya çıkar. muhtemelen baştan beri vardırda fark etmemişsindir. siteyi araştır oku çok bilgi var.

  2. 1

    merhaba, neredeyse 10 sorunun 3-4 tanesi erken boşlama üzerine. çünkü erkekler kendilerini bu konuda geliştirmiyorlar. cinsel haz alma konusunda çok aceleci davranıyorlar. sanki çölde susuz kalmış insanın bir şişe suyu hiç nefes almadan içip bitirmesine benziyor. bu noktada kontrol önemli, haz almak hissetmek önemli. bu kabiliyetleri kazanmak, boşalmanın geldiğini yaklaştığını anlamak ve geciktirmek için çaba göstermek gerekir. lakin bunları kazanmak için emek vermek gerekiyor. bu uğurda çaba gösterip kendini geliştirirseniz, eşinizi mutlu etmek için elinizden geleni yaparsanız evlenmek sorun olmaz zaman içinde toparlarsınız. en önemlisi de bakirelik yani kendini eşine saklamak, yine ilk deneyimlerini acemice de olsa eşinle yaşamaktır. birlikte adım adım her şeyi öğrenmek deneyimlemek ve geliştirmek bu şekilde çok daha zevkli olacaktır.

Bir cevap bırakın