mastürbasyon yaparken erken boşalmak cinsel ilişkide de erken boşalmak mı demek

Soru

arkadaşlar merhaba 26 yaşındayım ve çok uzun süredir mastürbasyon yapıyorum ama son zamanlarda yanlış mastürbasyon yaptığımı farkettim. mastürbqsyon yaparken 1 dakika olmadan boşalıyorum. şu ana kadar hep kuru mastürbasyon yapmıştım ama son zamanlarda araştırma yaptım internetten ve kuru mastürbasyonu buraktım. bebek yağıyla mastürbasyon yaparken hiç boşalma kontrolü sağlayamıyorum 20 sn olmadan boşalıyorum. hiç cinsel ilişki deneyimim olmadı ve nişanlıyım yakın zamanda evlenicem sizce bende erken boşalma problemi var mı ve eğer varsa şu an için ne yapabilirim bu problemi çözmek adına ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 1

  bilader sende ileri derece erken boşalma var. elle mast yaparken kontrol tamamen sende olur buna rağmen erken boşalıyorsan evlenince kesin daha vajinaya girerken dayanamayıp titreyerek boşalırsın. senin boşalma kontrolünü ögrenmen lazım yoksa karını bir gün bile mutlu edemezsin. beceriksiz adam diye diye sürekli seni yıpratır. bununla kalsa iyi, sen onu doyuramayınca kendini doyuracak cinsel olarak güçlü bir erkek aramaya başlayabilir.

 2. 0

  çok iddialı olmamakla birlikte sizin ön sevişme anında gelebilmeniz bile mümkün arkadaşım. şu an sizin yaptığınız araştırmalar gibi nişanli olduğunuz kişininde cinsellik yönünde sizi mutlu etmek maksatlı araştırmalar yaptığını bilmenizi istiyorum. onunda kendine göre hayalleri ve beklentileri var. haliyle sizin o tarihe kadar bu sorunu aşabileceginizi düşünmüyorum. en azından oral ve klitoris yönlü kadını tatmin etme taktikleriyle kendinizi daha hızlı geliştirme ihtimaliniz olabilir. bence bu aralar bunun peşine düşün.

 3. 0

  dostum evet erken boşalma sorunu var sende. bunun çözümü mastürbasyon yaparken kayganlaştırıcı kullanmak ve boşalma isteği geldiği zaman mastürbasyonu bırakmak. bunu başarmak oldukça zordur biliyorum ama bunu yapmak zorundasın. ard arda 3-4 kere yaparsan boşalma süreni uzatırsın. eğer çok zorlanıyorsan bir kere çek boşalmaya yaklaşınca bırak biraz bekle sonra çekerek boşal sonra yukarıda dediğimi yaparsın.

 4. 0

  yani net şekilde erken boşlama sorunu var. bunu aşmak için biraz çaba harcaman aksiyon alman lazım. yoksa öyle kendiliğinden geçer falan diye bekleme. tabi hap kullanınca sorun çözülür diye düşünüyorsan üzgünüm o dediğinde ancak günü kurtarmak için olur, geniş vadede aynı sorun katlanarak devam eder. tabi sonunda hatunla aran bozulur, sonuçta oda cinselliğin tadına varmak doyum yaşamak isteyecek, bir yere kadar sabır edecek ama sen bunu sağlayamazsan sonra arıza çıkarmaya başlayacak. gerçi çok korkulacak bir şey değil boşlama denetimini kazanmak için antrenman yapman kendini alıştırman eğitmen lazım bu şekilde kontrol sende olusa istediğin zaman boşalabilirsin. mesela sitede arat erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum diye bununla ilgli bir yazı vardı, bi oku tüm sayfayı dikkatlice kafana yatarsa uygulamayı denersin.

 5. 0

  klj arkadaşıma pek katılmadığımı söylemek istiyorum. mastürbasyon yaparken boşalma kontrolü sağlamak ilişki esnasında da kontrollü olunacağı anlamına gelmiyor. en azından benim için böyle. 3-4 saat hiç boşalmadan mastürbasyon yapabiliyorum. ancak ilişkiye girince vajinanın özelliğinden mi yoksa benim açlığımdan mı bilmiyorum, hemen boşalıyorum. 10 dk, bilemedin 15 dakika en fazla. toplam sevişme süresi. bu yüzden kadını daha ilişkiye girmeden boşaltmanın yollarını bulmanız lazım. temas olunca da beraber boşalmanın keyfine bakarsınız artık.

 6. 0

  nişanlı olduğunu söylüyorsun yanlış görmediysem. o hâlde artık bırak. zira artık evlenince sekse yönelmek lazım. erken boşalma öncesinde ise ön sevişmeyi uzun tutabilirsiniz. kimi erkekte istek o kadar çok ki tabiri caizse kadın görür görmez boşalıyorlar.

 7. 0

  arkadaşlar peki önerileriniz neler ? evlilipe daha 1 sene var bu sürede sitede gördüğüm erken boşalmayı nasıl yendim diye bir konu var onu uygulasam faydası olur mu sizce? mastürbasyonu da tamamen bırakmayı düşünüyorum ama suni vajinayla falan egzersiz yapsam cinsel ilişkide yine erken boşalma olur mu yoksa problem yine devam eder mi ? yani daha 1 sene falan var sizce bu boşalma kontrolünü öğrenmek için yeterli bi süre mi ?

Bir cevap bırakın