sex yaparken kimseyi yakaladınız ya da canlı izlediniz mi

Soru

geçen ay yazlıktaydım ev biraz ormanlık alana yakın, genelde buraya kamp yapanlar falan geliyor. birkaç kere arkadaşım görmüş dışarda seks yaparken bana anlatıyordu hadilen diyordum. olacak gibi kestirmeden sahile gidecektim tesadüfe bende gördüm, hemde 3lü yapıyorlardı. bir erkek iki kız vardı çalıların arkasından uzaktan biraz izledim, acayip heyecanladım o an. onca porno izlemişimdir hiç biri beni bu kadar etkilemedi. görürler diye çekindim yavaşça uzaklaştım eve geldiğimde çok isteklendim 3 kere üst üste mastürbasyon yaptım. sonraki günlerde hergün sık sık dışarı çıkıp oralara bakındım ama bi daha göremedim. keşke daha çok izleseydim. şimdi kafama takıldı internetten hep outdoor seks videoları izleyip mastürbasyon yapıyorum. arkadaşıma anlattım sonradan bunu yanlarına gitseydinya ne güzel iki kız varmış birini sen alırdın diyor. öyle bir durum olsa yanlarına gitmek mantıklımı ? başıma bir iş gelirmi ?

Cevaplar ( 5 )

  1. o kadar çok dışarıda öpüşüp koklaşan birbirini elleyen elleşen çok var özeelikle biraz yeşillik ormanlık yerlerde yürüyüş yaparken çok görüyorum:)

  2. delimisiniz gidilirmi hiç başınıza ne geleceği belli olmaz. san ha öyle birşey görürseniz boşverin izlemeyi uzaklaşın oralardan.

    • kaç kaç geliyorlar peşine düşmüşler yakalarsa öpücekler 🥰 kız sende korkutma adamı ne olacak izlesin azıcık heyecan olsun

  3. dediğiniz yer nerde acaba bende gideyim oralara gezinmeye. ayy bence çok erotik ve tahrik edici, ben olsam gizli gizli izlerken bir yandan da mast yapardım.

  4. merhaba, her ne kadar değerlendirirken çılgın ve fantastik olduğu düşünülse de bu tür dışarıda cinsel ilişki benzeri hareketlerde bulunmak, yasak ve tehlikelidir. bunun için ceza alabilirsiniz. bu tür eylemlerden kaçınmak gerektiği gibi aynı şekilde bu tip eylemde bulunan kişilerden uzak durmak gerekir. göründüğü yada sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir başınıza kötü işler gelebilir.

Bir cevap bırakın