prostat masajı ile boşalmak kocama çok zevk veriyor

Soru

merhaba, bizim yaşımız 38 cinsel hayatımızda monotonlukla boğuşuyoruz. bir dönem sağlık sorunları yaşadık. bundan sonra eşim cinsel olarak haz duymaz oldu. ilişkiyi ısrarla yapmaya başladı. bende o ara internette erkekleri azdıracak şeyleri araştırıyordum. sonra elle tatmin, prostat masajı falan değişik şeyleri keşfettik. bunları bazen ilişkide kullanmaya başladık. bu sayede cinsel hayatımız epey bir hareketlendi. sonra sonra kocam bunu sürekli istemeye başladı. ben ilişkiyi bitirene orgazm olana kadar devam ediyor sonra boşalmadan bırakıp hadi sende bana yap diyor bende o boşalana kadar prostat masajı yapıyorum. artık normal şekilde boşalmak istemiyor. yine monotonlaşacak, sadece prostat masajına takıp kafayı seks yapmak istemeyecek diye korkuyorum. böyle bir şey olur mu ? bir süre sonra aktif olmayı reddedip sadece pasif olmayı tercih eder mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  üzücü ama siz de geleceği az çok seçebilmişsiniz. artık zevk noktası penisten prostat ve anal kanala geçmiş durumda. bunu bir psikolog ile görüşmenizde fayda olacaktır. sürekli istemesi gayet normal, zevk aldığı bir durum çünkü. fakat bu normal cinselliğin içerisinde olmayan bir durumdur. normal cinsellik, bir erkek ve bir kadın, bir penis ve bir vajina ile yapılır. buradaki süreç çok daha farklı bir yere kaymış. öncelikle bir psikoloğa görünmenizde fayda var, bunun dışında eşinize sağlamış olduğunuz anal cinselliği zaman içinde kısarak bitirmeye çalışabilirsiniz. biraz zorlu bir süreç olsada en iyi yaklaşım şekli bu olacaktır. kendisini mümkün olduğunca cinsel oyuncaklardan uzak tutmakta iyi bir fikir olacaktır. cinsel oyuncakları siz kontrol edin, hemen yok etmeyin, zaman içerisinde ortadan yavaş yavaş kaldırmaya başlayın. prostata uzanmayı anal cinselliğe, oradan anüsteki sinirleri uyarmaya çekmeye çalışabilirsiniz. penisin üstüne daha çok düşebilirsiniz, anal cinsellik için olan oyuncakların yerine penis için oyuncaklar alabilir, farklı bir cinsel deneyim yaşamasına yardımcı olmaya çalışabilirsiniz (mesela oral cinsellik süresini arttırabilir, vajinal penetrasyonda farklı pozisyonlarda penisi biraz daha sıkıştırabilir veya aksine daha rahat bir duruma sokabilirsiniz. çünkü penisin sıkılması kişinin hoşuna gitmeyebilir.). yeni bir yola girmek istemişsiniz fakat çok farklı yerlere çıkmışsınız, tekrardan bir yol çizmek yine size kalmış oluyor. anal cinsellik hakkında kendisine daha fazla bilgi verebilirsiniz. genellikle insanları bezdirmek için yapılan şeyleri yapabilirsiniz, mesela ilişki yaşamadan önce birçok kez lavman yapmakla uğraştırabilirsiniz. o sırada söylenmeye ve uzun sürüyor demeye başladığınız zaman kendi canının da sıkılması olacaktır. fakat bu uzun bir süreç, bağımlılıklardan kurtulmak kolay bir şey değildir. bu yüzden bir psikoloğa görünmenizde kesinlikle fayda olacaktır. iyi ve sağlıklı bir yaşam dileğiyle. – cinsel koç –

 2. 1

  erkekler evet hem anal ilişkiyi çok seviyor ve prostatlarının uyarılmalarına bayılıyor. heleki 40 yaşına doğru yol alınmışsa bu durum çok yaşanıyor. benim koca ile sevişirken normalde loş ışık olurdu. bir keresinde karanlıkta sevişelim mi dedi peki dedim sonraki seferlerde ben karanlıkta sevişmeyi çok sevdim diyordu ve sadece normal klasik kadının altta erkeğin üstte olduğu pozisyonu istiyor. nedenini sorduğumda aşkım kafanı karanlıkta bir yere çarparsın gecemiz kötü biter hem ben sana kıyamam sen yat rahatına bak ben herşeyi hallederim dedi. 5-6 kez böyle cinsel ilişki yaşadık meğer adam kendini el kadar avuç içi kadar olan prostat uyarıcılardan almış 2 tane (kalınlıkları farklı).evde sonra tesadüfen buldum. bunlar ne diye sordum o da açıkladı. nasıl sakladı benden bilmiyorum ama çok profesyonelmiş bu konuda. bana sen kızarsın diye söylemedim dedi. bende ona kızmış gibi yaptım @love-burcu arkadaşımızın önerisi üzerine ona penis kilidi aldım ara sıra onu cezalandırıyorum. bazende straponla onu beceriyorum.

  • 2

   gercekmi bilemedim.. ancak esiniz cesaretliymis. ve sizide taktir ederim…

 3. 5

  erkeklerin en keyif aldığı tatmin türü bence. aktif olmak bir yere kadar hep aynı şeyi yapmak sıkıcı olabiliyor. bilmiyorum kendi adıma konuşuyorum hoşuna gitmeyen istemeyen vardır elbet, lakin erkekler için prostat uyarımı, prostat masajı, hele ki pasifken prostat uyarımı ile boşalmak çok zevkli geliyor. ek olarak penis kilidi kullanımını tavsiye edebilirim. ilişkinin bir noktasından sonra kildi takıp erkeği uyarmak, boşalmak için titremesini yalvarmasını izlemek kadınlar için epey keyifli. parnerinizle denemelisiniz. tabi bu gibi şeyler erkeğin aktif olamasına engel değil, yine cinsel faaliyetine devem edebilir. tabi kişinin ruhunda pasif olmak varsa 20 cm peniside olsa, ayda 20 kızlada birlikte olsa pasif olacak olan illa oluyor. yani aktif biri bırakıp pasif oldum demiyor. o konuda bence rahat olun.

  • 2

   çok güzel bişey ya haz alıyorum içimde bişey olunca ben olmaktan memnunum

Bir cevap bırakın