erken boşalma prostat masajı nasıl yapılır

Soru

Merhaba herkse ben 32 yaşındayım karımla seks yaparken sürekli erken boşalıyorum bu sebeple karım tatmin olmuyor bizde zaman kazanmak zevk almak için değişik şeyler deniyoruz. erkeklerin prostat masajı ile penisine dokunmadan boşalabildiklerini okudum bana çok ilgi çekici geldi. normal boşalmaya göre bunun bir zararı olur mu, birde bu masajı nasıl yapmalıyız ? ikinciye sertleşme ve boşalma süresini uzatmada faydalı olurmu ?

Cevaplar ( 5 )

  1. prostat masajının erken boşalma ile ilgisi yok, penisin sertleşmesine ereksiyona geçmeyi ve güçlü uzun süreli sertlik sağlmaya faydası var ama erken boşalamya bir faydası varmı bana mantıklı gelmiyor. erken boşalma için yapılması gereken olay kendini tutmayı başarmak. bunun içinde alıştırma ve pratik yapmadan havadan bir anda pat diye ilham gelir gibi öğrenmeniz mümknü değil. bunun dışında prostat masajı erkeğe zevk veren bir fantazi yada tatmin türü. parmakla yapmazsınız. bunun için tercihen prostat masaj aleti almanız giriş seviyesinde sizin için ideal olur. bu şekilde bilmeniz gereken bir şey kalmıyor, tak fişi bitir işi gibi 🙂 başka bir konuda görmüştüm @cd-belgin önerdiği p-spot dildo Prostat Masörü, Prostat Uyarım Aleti linkinden fikir vermesi için incelenebilir.

    • alet güzel basit kullanışlı en iyi o iş görüyor. istersen gece manitayla seks yaparken o görmeden prostat uyarıcıyı takıp bu şekilde seks yap o zaman daha çok zevk alıyorsun. hele boşalma anı gelince öyle bir kasılıyorsun ki hem daha çok sperm geliyor hem 2 metre fışkırtıyor. yanlız dikkat çok zevkli oluyor bağımlılık yapabilir sonra bu tadı bırakamayabilirsiniz…

  2. prostat zevki başka, bence boşalmayı uzatıyor. mesela ben penis kilidiyle birlikte kullanıyorum prostat masaj aletini normalde çabuk boşalırken yarım saat zevk alabiliyorum sonra boşalıyorum.

  3. merhaba, erken boşalma erkeklerin vücudu üzerinde tam kontrol sağlayamaması sebebi ile sıkça yaşadıkları bir sorun. bu durumun çözümü alıştırma yapmaktan geçer. ancak bazı kişilere göre prostat masajı sırasında erkeklerin boşalma denetimi konusunda bazı kasları ve sinirleri harekete geçirdiği ve bunları hissederek boşalmayı kontrol edebildiği söylenmektedir. kesin deneysel çalışmalarla ortaya konuşmuş bir durum olmasa da dediğimiz gibi bazı kullanıcılar bunu kendileri denemektedirler. prostat masajı için en verimli olarak kullanabileceğiniz araç prostat masörü yada prostat masaj aleti de denilen plastik/lastik p-spot dildolardır. g-spot kadınlar için olduğu gibi p-spotta ereklerin analdan prostat uyarım yapmaları için geliştirilmiş, bu anatomiye göre hazırlanmış cinsel oyuncaklardır. bunları kullanmak için ekstra bir bilgiye ihtiyaç yoktur. kayganlaştırıcı sürüp anüse sokmanız yeterlidir.

  4. hiç gerek yok bana göre prostat masaj aletleri yanlız erkekler için karınız varsa o çok daha iyisini yapar. yanlız bunun için biraz kalın belden bağlamalı dildo bide kaydırıcı alın daha çok zevk alırsınız.

Bir cevap bırakın