travestiler seksten nasıl zevk alır

Soru

bu konuyu merak ediyorum, erkekler neden travesti yada trans olmak istiyor. bunu yapmaktan ne zevk alıyorlar ? sonuçta temel olarak bakınca erkek erkeğe ilişki yaşıyorlar. mesela ben bir bayan olarak erkek arkadaşımla anal seks yaptığım popom çok acıyor canım yanıyor hiç bir zevk almıyorum, sırf sadece sevgilim memnun olsun diye dayanmaya çalışıyorum çabuk bitsin diye bekliyorum. sonuçta erkek olan travestiler seksten nasıl zevk alır anlam veremiyorum ? onların hiç acımıyor mu ? özel kullandıkları bir şey mi var ? erkek olmak varken neden kadınsı olmaya çalışıyorlar ? küfür etmeyecekseniz gerçekten merak ettiğim bir husus bu, cevap yazanlara tşkler.

Cevaplar ( 2 )

  1. iyi geceler bu travestilik çok farklı durum para his veya birçok seçeneklerden ötürü tercih ediliyor olabilir ama travesti olmasada anal yoldan haz alma durumu zaten bilimsel gerçek kadınsı his olarak bakılmamalı benim pegging deneyimim var ama erkekle değil kadınla oldu ve aldığım hazzın inanın tarifi bambaşka erkek erkeğe yaparmıyım tercih etmem yapanlarada saygım sonsuz onların kendi bileceği birşey 😊

  2. bunlar bireylerin kendi haz beklenti yada kişisel iç dunyaları ile ilgili bir durum. bazısı tamamen kadınsı olmayın tercih edebilir, bazısı bunun arasında bir yerde olmak isteyebilir, bazısı sırf zevk içni haz aldığı için olmak ister, bazısına bu konular çok terz ve aykırı gelebilir. açıkçası bu sorunun kesin net bir cevabı yok. ancak erkeklerde prostat uyarımı onlara zevk veren bir husus olduğu için bu hazzı yaşamak isteyebiliyorlar. sonuçta travestilerde sizin dediğiniz gibi temelde erkek oldukları için prostat uyarımı ve anal orgazm tarzı şeylerden zevk alırlar. birde travesti görüntüsü onlarda görsel uyarımı tatikliyor olabilir.

Bir cevap bırakın