erkeği boşaltma prostat masajı nasıl yapılır

Soru

selamlar arkadaşlar, uzun bir süredir kocamla cinsel sorunlarımız var. bazen benden kaynaklı bazen ondan kaynaklı olarak cinsellikte başarısız oluyoruz. bu arada ikimizin de yaşı 39 ve 5 yıl önce ikinci evliliğimizi yaptık çocuk yok. eğlencesine porno izlemeye başladık, bu noktada cidden fayda gördük bizi heyecanlandırdı. tabi zamanla daha yeni cesaret isteyen fantazilere yöneldik. bu noktada prostat masajını denedik bir kaç defa yaptık ama galiba yanlış yaptığımız şeyler var eşim boşalamadı. internette araştırdık parmakla olmuyormuş prostat masaj aleti yada dildo ile yapmak lazımmış. şimdi dildo derken belden bağlamalı mı olması lazım ? prostat masaj aleti de çok küçük ve ince görünüyor işe yarar mı bilemedik. bu konuda deneyimi olanlardan yardım alabilir miyiz ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  parmakla yapmanız zor, çünkü parmak kısa gelir hem tırnaklar falan anüsü tahriş eder. bunun yerine aynen dildo yada prostat masaj aleti lazım. prostat masaj aleti giriş seviyesinde sadece prostatı uyarmak için kullanılır, ince olduğu için anüsü zorlmaz. ancak belirli bir süre sonra anüsteki uyarım yetersiz gelip daha dolu dolu hissetmek isterseniz o zaman dildo gibi birşey kullanmak isteyebilirsiniz. tabi zevkinize kalmış isterseniz doğrudan dildo ile başlayabilrisiniz.

 2. 2

  dildo en iyisi ama öyle jel gibi aşırı yumuşak bir dildo işinizi görmez. biraz sert olmalı, 2 katmanlı dildolar var içi sert kolay büyülmeyen ama üst yüzeyi tene temas eden yeri yumuşak şekilde. tabi fiyatları epey pahalı, bütçeniz varsa böyle bir şey alın. ek olarak anal için yüzeyi düz yapıda olursa daha iyi. illa kemere gerek yok, ister elde tutun ister kemere takın sizin tercihinize kalmış. tavsiyem hemerli alın çünlü elde tutarken kremleyince kaygan oluyor tutması kullanması zor. kemerli olunca hem kolay kullanılıyor hem kadında bundan keyif alabiliyor, fantazi hazzını yükseltir. yine siz bilirsiniz.

 3. 4

  bence almışken belden bağlamalı bir dildo alın, hatta öyle çok ince değil 4 cm kalınlığında falan bir şey alın diğer türlü tatmin etmeyebilir sonra yeniden tekrar dildo arayışa girebilirsiniz. dildonun uzun olmasına gerek yok. giren bölümü 12-14 cm olsa tam yeterli gelir. öyle çok uzun 22 cm flan dildo almayın kullanamazsınız, rahatsız eder, işinize yaramaz.

 4. 8

  belden bağlamalı alın kullanımı rahat vede çok daha zevkli, elte tutmak kullanmak hiç hoş değil. bide unutmayın adamı buna alıştırırsanız sonra sürekli ister. öyle bir kerelik fantazi gibi düşünmeyin.

 5. 2

  @ergulvemert bence belden bağlamalı bir dildo alın. hatta almışken çift taraflı ve de titreşimli olanından alın. belden bağlamayı yaparken bir tarafınızı vajinanızın içine alırsınız diğer tarafınıda eşinize uygularsınız. uygularken kendi içinize aldığınız dildonun titreşiminide açtığınızda ikinizde çok çook zevk alırsınız. umarım denersiniz.

  • 3

   anlatımınız ilgimi çekti. sizin bu konuda deneyiminiz oldu mu hiç?

 6. 2

  @siradisi evet bu konuda deneyimim oldu…

Bir cevap bırakın